• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Koniec Forum?

Siema trenerzy,

Jak pewnie zauważyliście, to forum umiera. 

Jeśli ktoś tego jeszcze nie widzi - wystarczy, żeby spojrzał na inne działy. Całe forum jest spamione przez boty, część jego funkcji nie działa. Admini bądź jak kto woli - właściciele całkowicie olali to miejsce. Liczy się dla nich tylko kasa z przychodów od ich strony głównej i fanpage na facebook. Niestety nie jestem w stanie - jako osoba tylko z częściowymi uprawnieniami utrzymać tutaj porządku i odrodzić ten board. 

Stworzyłem więc alternatywę, w której mam pełną kontrolę. 

GOLDENROD.PL to Forum całkowicie stworzone na potrzeby graczy Pokemon Go. Mam nadzieję, że zastąpi obecne i będziecie się czuli w nim dobrze. Stworzyliśmy działy przyjazne polskim graczom, gdzie będziemy na bieżąco tłumaczyć oficjalne nowinki na język polski. Udało się nam już powołać do życia największy do tej pory, aktywny hub dla użytkowników jakim jest serwer discord, gdzie ludzie świetnie się organizują na raidy, na który również zapraszam po wejściu W TEN LINK. Mam nadzieję, że mimo mojego ostatniego postu w tym miejscu, będę mogł Was spotkać u mnie. 

Do zobaczenia na goldenrod!
Potrzebujesz szybkiej odpowiedzi? Nie chcesz czekac godzinami, az ktos odpisze w Twoim temacie? Dolacz do naszego serwera DISCORD:
[Obrazek: sukamakler.png]
  Odpowiedz
Zobacz też

Naznaz widzimy sie na Goldenrod.pl, se to na spokojnie ogarne jutro Uśmiech
Co do discorda, dzisiaj konto zalozylem ale nie wiem czy jestem wstanie sie przekonac Uśmiech
Na Raidy i tak massengera uzywam.

Do uslyszenia.
[Obrazek: 2cyje6s.png]
"Towarzystwo poszukujących prawdy jest nieskończenie lepsze niż tych, którzy wierzą, że ją znaleźli." Terry Pratchett

Odpowiedz

Naznaz Ty chyba sobie żarty robisz jakieś. Zakładasz swoje forum i zamykasz tu tematy by przejść do Ciebie ?

Moderator pełną twarzą jesteś, no brak słów...
  Odpowiedz

W przypadku tego forum wychodze z prostego zalozenia, ze lezacego sie nie bije. Poza ta sprawa - zostalo okolo 6 aktywnych uzytkownikow. Do ACP nie ma dostepu, admini wywalili lache, wlasciciele rowniez. Moda maja osoby ktore nie bylo tu od roku i w kazdej chwili moga przyjsc i rozjebac. Widze sens utrzymania spolecznosci, ale nie widze sensu karmienia trupa - stad ta decyzja.

Admin prosil kiedys o pomoc, ja prosilem o wiecej uprawnien, ale neistety ich wysokosc redaktorzy naczelni (sick xD) nie maja czasu na Was. WAS, nie na MNIE. 

Ja mam, buduje po kilka godzin dziennie rzecz od nowa, zeby chociaz troche porzadku zachowac. 

Tym mi sie odplacasz? 

Dzieki Oczko
Potrzebujesz szybkiej odpowiedzi? Nie chcesz czekac godzinami, az ktos odpisze w Twoim temacie? Dolacz do naszego serwera DISCORD:
  Odpowiedz

dziki kapitalizm i normalne przejęcie Oczko
Jeśli faktycznie Naznaz jest jedynym co ma jakieś hasła do moderowania i tylko On coś tu "działa" w utrzymaniu porządku to po co ma robić to dla kogoś jak może dla siebie na swoim.
Jest tylko 1 problem inne forum może nie być takie popularne , szczególnie że do tego jest odnośnik na popularnej stronie.
Jeszcze jedno, jest masa innych forum dyskusyjnych trudno o przebicie Język i by trafiła tam osoba co chce się czegoś dowiedzieć.
  Odpowiedz

Skoro tu jest 6 aktywnych użytkowników to po co rbć dla nich cos nowego ?
Druga sprawa jak dobrze zauważył bart, Twoje forum pewnie nie będzie bardziej aktywne od tego, a nawet może jeszcze mniej więc jaka to zmiana ?

Nie podoba mi się metoda w jaką to robisz i tyle, nie postępuje sie tak że korzystasz z swoich praw i zamykasz aktywne wątki by przejść do Ciebie, co mamy na tym zystać ?

Tu każdy włożył jakąś prace, nabijał reputacje forum i posty i ma teraz wyzerować licznik Uśmiech nie to że mi na tym zależy ale na początku mojej becności na forum owszem-zależało mi więc szkoda teraz to zostawić.

Dla Ciebie i tak piorytetem jest discord a nie forum. jak już masz na myśli dobro ogólne to chyba lepiej przejśc na inne forum juz dzialające i wzbogacic je. Łączenie a nie rozbijanie.
  Odpowiedz

bart napisał(a):Jest tylko 1 problem inne forum może nie być takie popularne , szczególnie że do tego jest odnośnik na popularnej stronie.
Jeszcze jedno, jest masa innych forum dyskusyjnych trudno o przebicie Język i by trafiła tam osoba co chce się czegoś dowiedzieć.
Nie musi być popularne. Ma być ekskluzywne. O pokepro też nikt nigdy nie słyszał, a każdy używał Oczko
Naszym przebiciem jest Discord, na którym przebywa już prawie 400 osób i liczba z dnia na dzień rośnie.

mastacz napisał(a):Skoro tu jest 6 aktywnych użytkowników to po co rbć dla nich cos nowego ?
A dlaczego tylko dla nich? Robimy to przede wszystkim dla naszych kolegów z Discord i innych zainteresowanych.

mastacz napisał(a):Druga sprawa jak dobrze zauważył bart, Twoje forum pewnie nie będzie bardziej aktywne od tego, a nawet może jeszcze mniej więc jaka to zmiana ?
Nie licząc spamy botów, to te 7 postów na dzień od 3 ciągle tych samych osób nazywasz aktywnością? Duży uśmiech

mastacz napisał(a):zamykasz aktywne wątki by przejść do Ciebie
Nazowi udało się coś zamknąć przez popsuty panel moderacyjny? :O

mastacz napisał(a):(...) więc szkoda teraz to zostawić.
Nikt tobą nie dyryguje. Możesz tutaj zostać... sam, jeśli chcesz.

mastacz napisał(a):Dla Ciebie i tak piorytetem jest discord a nie forum.
Bo Discord działa, a to forum nie.

mastacz napisał(a):jak już masz na myśli dobro ogólne to chyba lepiej przejśc na inne forum juz dzialające i wzbogacic je.
No to przecież to robimy. lol
[Obrazek: tulmiwory.png]
  Odpowiedz

Dobre tl;dr, dzieki Duży uśmiech

To co napisano wyzej. Popularnosc mam w glebokim powazaniu. Nie jest to zrodlo zarobku, a czy userow bedzie jak tu 20000 z czego 4 cos pisze, 2 czyta, a 15000 to spamboty, to wole miec jednak 10 aktywnych Duży uśmiech

(08-10-2017, 22:28 )mastacz napisał(a): Nie podoba mi się metoda w jaką to robisz i tyle, nie postępuje sie tak że korzystasz z swoich praw i zamykasz aktywne wątki by przejść do Ciebie, co mamy na tym zystać ?

Nazwal bym to przejeciem agresywnym, ale nie jest. To tak jakby to byla tonaca lodka, z ktorej juz spierdzielil tutejszy Francesco Schettino. Wy siedzicie i sie klocicie o kolor wody ktory wplywa przez dziury, a ja zawijam calkiem zajebisty kuter.

Zyskac... Czystosc i normalny kontakt z administracja w razie problemu. Nie uprawiamy u siebie tego co bylo tu, takiego forumowego odbicia lustrzanego Hitler Jugend.

Poza tym forum od poczatku zostalo zle zaprojektowane i jest totalnym przerostem formy nad trescia. 10 modow na 4 aktywnych uzytkownikow pod 20oma dzialami.

Nasze forum na dzien dzisiejszy dziala. Pewnie znajdzie sie kilka bugow, ale to co jest tutaj to juz przeszlosc, niestety Smutny

(08-10-2017, 22:28 )mastacz napisał(a): Tu każdy włożył jakąś prace, nabijał reputacje forum i posty i ma teraz wyzerować licznik Uśmiech nie to że mi na tym zależy ale na początku mojej becności na forum owszem-zależało mi więc szkoda teraz to zostawić.

Nie ilosc, a jakosc sie liczy. I nikt nie jest zmuszony, moja dzialalnosc sie skonczyla, odebralbym sobie moda, ale nie moge, bo panel jest zdupiony. Napisal bym do administracji, ze potrzebujecie pomocy z wyczyszczeniem forum i nowego moda, ale wiesz jaka by byla odpowiedz? * .............. * - mniej-wiecej taka Duży uśmiech

Dlatego tez robie to, co Wy uwazacie za agresywne przejecie.

Ja rozumiem ze wszedzie znajda sie konserwatysci, ze stare dobre i zostaw, ze jak Pan dal prace, to niech robak zapierdala, chocby byl dymany na 50% naleznej wyplaty etc...

Ale tu duzo argumentow nie trzeba, jedyne prawdziwy, to ilosc postow i to, ze stare i zabytkowe prawie xD

Z mojej strony chyba wszystkie argumenty, wiem, ze te zamkniecie postow to taki troche plaskacz, ale to tylko przyjazny, na obudzenie Duży uśmiech

Wiecej Wam nie zamkne, piszcie dalej jesli chcecie, zakladajcie nowe tematy i KONIECZNIE odezwijcie sie do administracji, ze mod poszedl i trzeba nowego Duży uśmiech
  Odpowiedz

No Trudno,szkoda mi moich napisanych postów i godzin spedzonych na forum,ale jesli to koniec forum,to koniec.. i ile poznałem tutaj ciekawych ludzi i wgl.. Szkoda.
"Powoli i z rozmysłem potyka się ten, który biegnie"
  Odpowiedz

Nie jest to koniec forum a koniec moderacji forum Uśmiech
  Odpowiedz