• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nowy event (Unown i Kangaskhan)

Witam,
czy ktoś wie jaki jest zasięg eventu? Podobno ludzie z poza miast objętych występowaniem rzadszych (tj. eventowych) pokemonów łapali je. Natrafiłem na mapę, która pokazuje aby zachodnia Polska była w ,,okręgu" Pragi i Berlina. 
Pytanie moje takie: złapał już ktoś coś z tych miast?
Zobacz też

Czy możesz pokazać tę mapę? Jestem bardzo ciekaw na jakiej zasadzie to może działać, ale podejrzewam, że to raczej nie jest prawda, jakoby w zachodniej Polsce je łapali.
[Obrazek: generator.php?action=generate&uid=5590&n...five=Golem]

Proszę oto https://i.redd.it/bo8s72zopwdz.jpg mapa.

Jezeli chodzi o Warszawę to jest zasypana literkami i kangurami. Jak inne duze miasta?

Patrząc na ta mapkę łapie się na 3 okręgi. Przez parę godzin żaden z tych Pokow nie "wyskoczył", wiec coś się tu nie zgadza.

Według mapki to Łódź powinna być objęta zasięgiem z Warszawy. Niestety u nas nic nie ma. Także niestety mapka jest nieprawdziwa.

Właśnie miałem się spytać o Łódź bo do Łodzi bliżej

po 1 wystarczy użyć jakiegokolwiek skanera do poków by sprawdzić czy w danej miejscowości są kangury i literki https://pokehunter.co/
po 2 nawet w najbliższej okolicy (10-20km) od Warszawy nie ma już tych rzadkich poków to tym bardziej nie będzie ich w Łodzi czy bardziej odległych miastach a na pewno nie w takiej ilości jak przy centrach handlowych w Warszawie
[Obrazek: 54680236066789631654_thumb.jpg]

U mnie w mieście widzę, że już się niektórzy pofatygowali do stolicy po kangura. Nie powiem, że sam bym chętnie takiego zgarnął do swojej kolekcji. Niestety nie mam czasu, ani warunków na taką podróż. Mam nadzieję, że w innych miastach chociaż Unowny zaistnieją w nieco większej liczbie. Chociażby u nas w Łodzi jest przecież Manufaktura.

Swoją drogą to Unibail-Rodamco jest jakoś mocno połączone z Niantic?