• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Safarni zone odwołane! ale..:)

(08-05-2017, 13:07 )DjVaporeon napisał(a): Szkoda ze Tylko w Warszawie,bo mam do niej 300 km i szkoda kasy na bilet,mogli dac te unnowy do miast wojewódzkich,a nie tylko do Stolicy.. zresztą Te pokemony nie nadają sie do walki na gymach ;/

Myślisz że niantic wie co to miasto wojewódzkie ? :Uśmiech może i sie nie nadają ale zawsze to wpis do pokedexu, a co do kasy, taniej przyjechać do Warszawy niż do czeskiej Pragi gdzie miały być. Zawsze przy okazji możesz sobie "zwiedzić" miasto więc masz okazje ku temu. Na bilet raczej dużo nie wydasz i na spokojnie możesz przyjechać rano i wrócić wieczorem. Wakacje to i chyba fajnie taką wycieczke sobie zrobić zwłaszcza że pogoda dopisuje.

Literka mi uciekła, Kangur siadł. W sumie to jest ich wylęg wszędzie a jak ma trwac do 21 to nie ma co sie spieszyć.
Zobacz też

Ale ładnie Warszawa mnie przywitała ;-) normalnie nie wiadomo od czego zacząć , chciałem rajdy porobić ale nawet jak 2feniksy obok siebie były to nikogo nie było , poszedłem po kangura i kilka osób spotkałem, później wspólne bieganie za literkami od razu medal wpadł i juz 5z 26liter jest. Event w evencie mnie miło zaskoczył szczególnie po artykułach i narzekaniu ludzi na yt odnośnie tego 'safari'.