• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Safarni zone odwołane! ale..:)

Witam Niantic odwolał Event w pradze i go przełozył,ludzie wydali pieniądze na bilety etc ale... niantic napisało ze Pokemon który był rzadko widziany lub niespotykany w Europie bedzie miał zwiekszony resp w wielkich miastach Europy "Rzadko widziany.." może Unknow? Larvitar? Dratini? na regionalnego bym nie liczył :p wiec możemy oczekiwac wiekszego respu Dratiniego,larvitara lub unknowa ;p wiec i tak dobrze
"Powoli i z rozmysłem potyka się ten, który biegnie"
Zobacz też

Dupa jest a nie dobrze jak dla mnie Uśmiech Większe miasta to znaczy ? Warszawa ? Kraków ? Wrocław ? Katwoice ? Czy idzie też liczyć na Miasta powyżej 100 tyś ludności ? Czyli cała aglomeracje śląską? Większe eurpejskie miasta ? Stolice państw ? Troche denerwujące takie nie precyzowanie planów, dla mnie w tym wypadku bez szału.
Troche wodzenie za nos, Niantic boi się podobnej plamy jaka była w Chicago. Ma kolosa na glinanych nogach jak narazie, pojawienie się graczy w jednym punkcie w ilości ? 10, 15, 20 tyś spowoduje spory krach. Więc bardziej równomierne rozłożenie byłoby wskazane.

Event w Pradze w jednym Centrum Handlowym ? A może lepiej zrobić event na całą aglomeracje praską, ale z główną siedzibą w Cetrum handlowym ? Ograniczyć ilość miejsc czy nie ? Myślę że bólu głowy z problemami im nie brakuje. Ale jak chcą dawać nadzieje i informacje graczom, to prosi się konkretnie i bez pitu pitu.

Moja opinia Duży uśmiech
[Obrazek: 2cyje6s.png]
"Towarzystwo poszukujących prawdy jest nieskończenie lepsze niż tych, którzy wierzą, że ją znaleźli." Terry Pratchett

Jak dla mnie miasta Europy, w których nastąpi ten zwiększony resp to miasta, w których miał być event (a nie będzie).
Coś w rodzaju rekompensaty dla ludzi, którzy zabookowali loty i hotele.

Inna sprawa z całą tą otoczką tajemniczości. Czemu nie mogą niczego powiedzieć wprost? Zawsze tylko "rzadkie"/"niespotykane"/"pewne" pokemony,zdarzenia,miejsca. Nigdy konkretów.
Ostatni miesiąc to ładna PRowa klęska Nianticu, przynajmniej w mojej ocenie.
[Obrazek: f9dyd0.png]

Miasta w których ta firma ma galerie handlowe więc nie liczcie, że to dla wszystkich zrobią Duży uśmiech $$$

No i stało się. Kto przebywa w Warszawie ten już zapewne zauważył liczny wysyp Kangaskhanów i Unownów. Żeby niepotrzebnie nie wdawać się w szczegóły, tu jest link do najnowszej wiadomości ze świata Pokemon Go - LINK. Oj chyba odwiedzę stolicę. Najpewniej w któryś z nadchodzących weekendów, czyli 12 lub 19.08.

Wiadomo do kiedy tak będzie ?

Do 21.08 z tym, że chyba opłaca się nastawić na weekendy 12.08 i/lub 19.08, bo może wówczas pokażą się jeszcze inne rzadkie Pokemony, a nie tylko te dwa. Mam przynajmniej taką nadzieję, bo dla tylko Kangaskhanów oraz różnych braci i sióstr Unownów średnio opłaca się jechać do stolicy.

Faktycznie , przed chwilą złapałem Kangaskhana na Ochocie .

Wysłane z mojego FreeTAB 9000 IPS ICG przy użyciu Tapatalka

Szkoda ze Tylko w Warszawie,bo mam do niej 300 km i szkoda kasy na bilet,mogli dac te unnowy do miast wojewódzkich,a nie tylko do Stolicy.. zresztą Te pokemony nie nadają sie do walki na gymach ;/
"Powoli i z rozmysłem potyka się ten, który biegnie"

Jestem szczerze zawiedziony ze jednak ograniczyli do samej Warszawy. No ale biznes jest biznes. Chcesz lapac, wydaj kase, jedz. Na miejscu wiecej ludzi to i raid passy kup bo latwiej o Legende, a i jak juz bedziesz wiecej chodzic to inkubatory bo jajka same sie nie wychdza Język
[Obrazek: 2cyje6s.png]
"Towarzystwo poszukujących prawdy jest nieskończenie lepsze niż tych, którzy wierzą, że ją znaleźli." Terry Pratchett