• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rajdy z legendarnymi pokemonami już są

Pierwsze rajdy juz sie pojawily ja uderzam do wrocka kiedy spotkanie 9 na rynku ?
Zobacz też

Panowie Proszę na gg info gdzie będzie luga w PL i mogę tam się udaćOczko I o której 190696 chętnie wspomogę( niebieski team) poziom 31 ponad połowa.

Ja mam pod domem Articuno, więc zapewne nie ma problemu ze znalezieniem. Wystarczy objechać jakieś większe miasto.

Gdyby ktoś chciał to podaje gg 190696 podać lokalizacje i chętnie pomogę pokonać bosa.( mam 31 poziom)

Chyba z 5 osób minimum potrzebne Duży uśmiech

Bilismy Lugie w 20 osob i wygrana trafila sie kazdemu na jego ostatnim Pokemonie. Wiec leje fest !! A lapanie tez nie latwe.
[Obrazek: 2cyje6s.png]
"Towarzystwo poszukujących prawdy jest nieskończenie lepsze niż tych, którzy wierzą, że ją znaleźli." Terry Pratchett

Articuno Gdańsk Wrzeszcz meczet

Lugia złapana na trzecim rajdzie dopiero
We Wrocku jest mnóstwo osób w okolicach rynku i placu Bema, w kilkanaście osób chodziliśmy od jednego rajdu do kolejnego Oczko
Biliśmy zawsze w 20 osób i ostatnimi pokami udało się go pokonać Uśmiech

Szkoda że taka ulewa przeszła bo już byłem pod raidem z Articuno ale niestety siła wyższa ;((

Dodatkowo za pokonanie legendarnego dostaje się 13k expa i sporo fajnych itemków Oczko

U mnie na Lugi było 8-10 osob więc sie nie udało, jechac do centrum i poświęcać 5h na złapanie jednego poka to chyba mi sie nie chce Uśmiech
Przeciez nie są one jakieś kozackie, powerowanie zajmie rok Oczko

Jak większość rzeczy w PG pewnie za poł roku będą do zdobycia w jajkach czy coś.

Btw, ich się nie da wstawiać do gymów. Byłem dzisiaj na rynku warszawskiej starówki. Pogoda akurat dopisywała. Wiecie ilu ludzi wałczyło z Articuno? Jedna Duży uśmiech Także olać to i liczyć jak pisał kolega wyżej, na alternatywne sposoby w przyszłości.