• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pokémon GO FEST

(07-23-2017, 12:32 )WieRtaR napisał(a): Mam juz Lugie !! Oczko Uzbialem 180 candy do kolejnego Gyrdosa dzieki eventowi i ananaskom Oczko
Ja wysłałem do profesora karpie które miałem na taką okazję to ponad 200 ich wysłałem. Chciałem zrobić zrzut ale nie trafiłem z czasem. Mam 3 gayardosy i ponad 1200 cukierków :-D
Zobacz też

@Rhydon całkem nieźle Duży uśmiech
My mamy ten komfort, że w Parku Śląskim wypada teraz ich nest. Jest ich wszędzie od ch...olery Język
[Obrazek: f9dyd0.png]

Ja łapie jednego na dzień lub zero a nie raz 3 nawet 4 szt się trafią

Ja powiem tak jesli zbierze ktos w PL grupę 15osob na RAID po godzinie 18 jestem chętny pomóc.GG 190696 z info gdzie i ilu was jest postaram się w 15minut dotrzec.(moze niezbyt fer ale jestem niepełnosprawną osobą i czasem cięzko ganiac po miescie .) Dziś fizycznie zrobiłem3 raidy i 0sukcesu. jeden wygrany ale nie złapana legenda. Wirtualnych zrobiłem 4 łącznie jeszcze i tez zero efektu.

Wiadomo do kiedy trwają bonusy ?

Tak:

PokemonGoApp on Twitter napisał(a):Trainers, the global rewards unlocked during #PokemonGOFest have been extended 72 hours. They will now end at 5:00 P.M. PDT on July 27.
[Obrazek: generator.php?action=generate&uid=1275&n...five=Golem]

Fajnie, może uda się mi zrobić jeszcze z jedną masową ewolucję Uśmiech

Ktoś z Warszawy chętny dziś, po 17:00 przejść się po centrum by spróbować złapać Lugię albo Articuno ?

jezeli piszę o tym w złym wątku to przepraszam.

No to małe podsumowanie. Fajny event, szczególnie podwójny stardust i cuksy, krótszy dystans dla buddy i jajek. Dobiłam do 35 poziomu, bo byłam na końcówce 34. Wpadło mi kilka 10, wyklułam Snorlaxa, Chansey i Larvitara (po 50 cuksów) oraz pierwszą owieczkę (64 cuksy). Niestety bardzo mało miałam jajek 2km, a z tych co się trafiły nie wyszedł żaden Pichu w czapce Smutny
Niestety pogoda nie dopisała, były dni kiedy padać nie przestawało nawet na chwilę.

W ramach podsumowania wyklułem ładnego Larvitara i ślicznego Snorlaxa dostąłem po 48 cukierów. Lugia zgarnięta, jeszcze tylko Arti. Wbity 33 lvl, pogoda nawet mi nie przeszkadzała. Pichu również nie mam, chyba że może się jeszcze wykluć z 3 jajek które mam w plecaku ?
W sumie w trakcie eventu wbiłęm około 900 tyś expa Uśmiech Może nie wybitnie ale napewno dobrze.
[Obrazek: 2cyje6s.png]
"Towarzystwo poszukujących prawdy jest nieskończenie lepsze niż tych, którzy wierzą, że ją znaleźli." Terry Pratchett

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości