• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pokémon GO FEST

Masz racje Uśmiech Jest wiecej Spawnow, u mnie pod domem doszly 3 dodatkowe pkt wiec jakby jest x2. A na jajku nabilem dzisiaj 143 tys ecpa w pol godzinki na ewolucjach Uśmiech
[Obrazek: 2cyje6s.png]
"Towarzystwo poszukujących prawdy jest nieskończenie lepsze niż tych, którzy wierzą, że ją znaleźli." Terry Pratchett

Zobacz też

Już jeden w Wawie jest:

[Obrazek: Screenshot_2017-07-23-09-41-26_png_300x300_q85.jpg]

Cyli exp za ewolucje jest też większy ? no to trzeba robić będzie Uśmiech
Widze że bonusy działają, cukierki pył exp razy dwa za złapanie.

Wiadomo coś z kąd brac przepustki na legendarne raidy ?

(07-23-2017, 10:33 )mastacz napisał(a): Wiadomo coś z kąd brac przepustki na legendarne raidy ?

Nie ma legendarnych raid passów, wchodzisz na zwykłe.
[Obrazek: generator.php?action=generate&uid=1275&n...five=Golem]

Na pewno stardust exp x 2. Na pewno dystans z buddy natomiast nie prawdą jest, że jajka mają skrócone dystanse. Czy ktoś może potwierdzić, ze to będzie trwało 48H??? bo muszę pozbierać trochę do masowych ewolucji a nie mam czasu i jeszcze deszcz pada do tego.... Aha i stałem dziś pod kościołem na Ursynowie w wawie żeby ewentualnie Articuno zrobić ale było nas tylko 5 więc bez szans...
[Obrazek: generator.php?action=generate&uid=6760&n...ve=Jolteon]

Jajka też mają skrócony czas, ale tylko te wrzucone do inkubatora w czasie po rozpoczęciu eventu. Tak, 48h to minimum od dziś 8 rano.
NIE KLIKAĆ[/url]

Liczy się czas wrzucenia jajka do inkubatora w czasie bonusów?? tzn jeśli odpalę 3 inkubatory co mam w zapasie to mam tylko czas do poniedziałku wieczorem? a potem dystans powróci do normy?? To jest istotne bo mogą zużyć trochę zapasów ale po co to robi skoro nie zdążę przejść tego dystansu do wtorku bo nie mam za bardzo czasu...
[Obrazek: generator.php?action=generate&uid=6760&n...ve=Jolteon]

Mam juz Lugie !! Oczko Uzbialem 180 candy do kolejnego Gyrdosa dzieki eventowi i ananaskom Oczko
[Obrazek: 2cyje6s.png]
"Towarzystwo poszukujących prawdy jest nieskończenie lepsze niż tych, którzy wierzą, że ją znaleźli." Terry Pratchett

Liczy się czas wrzucenia jajka do inkubatora w czasie bonusów??

Tak, z tego co wywnioskowałem inkubatory mają zapisaną stałą wartosć przy wrzucaniu do nich jajek.
NIE KLIKAĆ[/url]

w Zamościu także jest [Obrazek: 80de655e1179fb91med.png]

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości