• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pokémon GO FEST

Z tym wejsciem na kod to było pewne przez boty.( ale i nie tylko boty) ale juz to ze gracze z całego swiata nie mogą pomoc to juz dla mnie nieporozumienie.
Zobacz też

Wlasnie trenerzy z calego swiata maja lapac w okreslonuch oknach czasowych !
[Obrazek: 2cyje6s.png]
"Towarzystwo poszukujących prawdy jest nieskończenie lepsze niż tych, którzy wierzą, że ją znaleźli." Terry Pratchett

wszystkie medale są złote,o 1 w nocy bedziemy łapac legendy!
"Powoli i z rozmysłem potyka się ten, który biegnie"

Wlasnie ogladam Live Kushiego Oczko

Lipa Chicago !! Problemy z laczem, nie mieli jak sie polaczyc z siecia. Powiem szczerze ze Niantic sie nie popisal, wizualnie punkty ladnie przygotowane. Widzialem zdjecia na INSTAGRAMIE. Wizualnie ladnie, ale zeby spieprzyli przygotowanie sieci !!
"Towarzystwo poszukujących prawdy jest nieskończenie lepsze niż tych, którzy wierzą, że ją znaleźli." Terry Pratchett

@DjVaporeon
A to nie tak, że w Chicago będą łapać o tej pierwszej w nocy?
U nas i tak raidy ruszają rano
[Obrazek: f9dyd0.png]

(07-22-2017, 22:08 )kaspeed napisał(a): Z tym wejsciem na kod to było pewne przez boty.( ale i nie tylko boty) ale juz to ze gracze z całego swiata nie mogą pomoc to juz dla mnie nieporozumienie.

Toć pomagali. Sam brałem udział we wszystkich trzech oknach czasowych, podczas których przedłużaliśmy czas bonusów. Zresztą to od graczy na świecie, a nie tych z Chicago zależało czy Chicago zmierzy się z "Mystery Challenge", czyli właśnie (prawdopodobnie) zostanie im wystawiony legendarny pokemon do utłuczenia. Tak więc można rzec, że czysto teoretycznie bez graczy na świecie Chicago nie dałoby rady doprowadzić wszystkiego do końca. Oni załatwiają nam konkretne bonusy, my im możliwośc odblokowania Mystery Challenge i przedłużenie bonusów.

Wszystko zresztą jest na oficjalnych stronach i tak dalej. Na Pokemongolive jest nawet piękna grafika:

[Obrazek: gofestinfographic.png]
[Obrazek: generator.php?action=generate&uid=1275&n...five=Golem]

Zadania ukończone z złotymi medalami, więc od kiedy i do kiedy te bonusy ?

48h bonusy beda aktywne, a z tego co babka gadala, wszystko ruszy od jutra od godziny 8 rano (tak mniej wiecej) Uśmiech

Lugia i Articuno <3
[Obrazek: f9dyd0.png]

Na razie z tego co widzę jest 3x szybsze buddy. Tyranitar potrzebuje 1,7 km na cukierek.
NIE KLIKAĆ[/url]

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości