• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pokémon GO FEST

Juz w stanach się zaczeło a kiedy u nas rusza ?
Kojarze że koło 1 w nocy i bonusy zdobywa siie podczas okienek czasowych ?
Zobacz też

U nas okienka są 18:00-18:30, 20:00-20:30 i 22:00-22:30. Wtedy mamy łapać wszystko co się nawinie Uśmiech

EDIT: O pierwszej w nocy łapią legendy (prawdopodobnie) w Chicago
[Obrazek: f9dyd0.png]

Ale to juz dziś czy jutro ? jakiś komunikat w grze jest wtedy czy jak ?
Teoretycznie wiem jak to wygląda a raczej jak ma, tylko brak szczegółów Uśmiech

Dziś! Za 5 minut wychodzę i będę łapał jak szalony.
Był komunikat push, przynajmniej u mnie, ale oprócz tego nic Język
[Obrazek: f9dyd0.png]

Lipa z tymi kodami indywidualnymi.

Za 5 min drugie okno, a ja dalej na urodzinach. Napewno zalicze okno o 22 ;D
[Obrazek: 2cyje6s.png]
"Towarzystwo poszukujących prawdy jest nieskończenie lepsze niż tych, którzy wierzą, że ją znaleźli." Terry Pratchett

z tego co zrozumiałem to nic to nie da ze pomozesz.Musi byc na evencie miec kod i wtedy mozna walczyc i zlicza....

Z tego co wiem to wszyscy maja wspomagac w evencie w oknach lapania i nic mi nie wiadomo o kodach.
[Obrazek: 2cyje6s.png]
"Towarzystwo poszukujących prawdy jest nieskończenie lepsze niż tych, którzy wierzą, że ją znaleźli." Terry Pratchett

Koody sa na wejscie do Chicago Park tam gdzie jest Fest. Są to koperty z kodami jednorazowymi.( 1 gracz=1kod=jedno logowanie.)
Z tego co kolega mi pisał kod jest przypisywany do loginu gracza.I na tej podstawie liczą wykonane /złapane poki.W innych miejsach swiata podobno to nic nie daje.

Jakaś totalna głupota z tym

Zrozumiałem z tego że Chicago bierze wszystko w swoje ręce czy będą legendarne poki czy nie dla mnie głupi zamysł i niezrozumiały. Dobrze że ta gra mnie już nudzi

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości