• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Karmienie Poków

Witam Uśmiech niewiem czy tylko ja mam taki problem czy tez cos jest zablokowane ale nie moge karmic poksow na odleglosc... Klikam na poksa ktory jest w gymie... daje go to gym wchodze w gyma i gdy proboje dac malinke obojetnie jakiemu poksowi to wyskakuje u gory na czerwono "Walk closer to interact with this gym" czy cos w tym stylu... Macie taki problem lub znacie jakies rozwiazania? Pozdrawiam i dzieki za kazda odpowiedz.
Zobacz też

Z tego co pamiętam, to wyłączyli tę opcję do czasu aż nie naprawią jakiegoś buga czy coś. Także spoko, nie tylko Ty tak masz Język
[Obrazek: f9dyd0.png]

Oficjalna informacja od Niantic:

PokemonGoApp on Twitter napisał(a):We’ve temporarily disabled the ability to send Berries to Pokémon defending Gyms through the Pokémon info screen to resolve an issue.
[Obrazek: generator.php?action=generate&uid=1275&n...five=Golem]

Dzieki za info Uśmiech

U mnie wczoraj działało bez problemu, więc chyba naprawili.

U mnie też już działa
NIE KLIKAĆ[/url]

Tak juz działa, tylko po co to jak działa i tak w ograniczonym zasięgu Język

Niestety wszystko wskazuje na to, że znowu można karmić Pokemony na odległość. Przynajmniej odległość nieco ponad 5 km od areny nie stanowi żadnego problemu, a od innych wiem, że większa również.

Jak dla mnie poroniony pomysł, który wypacza idee chodzenia i konieczności bezpośredniego kontaktu. W dodatku można dożywiać Pokemony podczas walki, co już w ogóle uważam za debilizm. No ale widać Niantic wie lepiej. Szkoda tylko, że Pokemon któremu życie spadnie do zera sam nie wraca, a czeka cierpliwie w arenie, jak ktoś go dobije.

będąc w Brzegu karmiłem poki w Częstochowie a i wiem że z Łeby karmili w Częstochowie

Karmić? Po co? CP tak szybko spada że to bez sensu