• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Event Rocznego Wydarzenia

Pewnie będzie czapka urodzinowa dla avatara.

W sumie to nic ciekawego nie ma Język pył kiedys był by spoko ale teraz jak nie ma sęsu mięc mocnych pokemonów to lipa.

W sklepie licze na rabat na plecak.
Zobacz też

Mnie aktualizacji nie wymusza. Jajka niech mają lepsze naliczanie w prezencie, innych bzdetów mi nie trzeba Duży uśmiech

Ja bym tam pyl przygarnal bo sie troche wystrzelalem z niego Uśmiech
[Obrazek: 2cyje6s.png]
"Towarzystwo poszukujących prawdy jest nieskończenie lepsze niż tych, którzy wierzą, że ją znaleźli." Terry Pratchett

Zaledwie kilka tygodni temu zaczęliśmy obchody rocznicy z przytupem. Ty i miliony innych trenerów wyszło na zewnątrz by doświadczać odnowionego systemu gymów oraz po raz pierwszy uczestniczyć w raidach razem z rodziną czy przyjaciółmi, ale to dopiero początek kilku miesięcy pełnych atrakcji. Świętowanie kontynuujemy wraz ze specjalnym Pikachu noszącym znaną czapkę, który pojawi się na całym świecie. Od 6 lipca o 13 czasu PDT (22 naszego czasu przyp. red.) do 24 lipca o godzinie 13 czasu PDT Pikachu będzie pojawiał się z czapką Asha z popularnej serii filmów animowanych, tak więc upewnijcie się, że nie przegapicie okazji by złapać jednego! Będziecie mogli także zaopatrzyć się na raidy i przyszłe eventy wraz z limitowaną edycją Anniversary Box (Rocznicowa Paczka), która będzie zawierać inkubatory, max revive, ultra balle oraz raid passy w przecenie.
[Obrazek: 2cyje6s.png]
"Towarzystwo poszukujących prawdy jest nieskończenie lepsze niż tych, którzy wierzą, że ją znaleźli." Terry Pratchett

hahaha padłem , pakiet za 1200 mote!!
6x inkubator = 900 2x rajdpass = 200 , 900+200 = 1100
+ kilka sztuk czegoś co wypada z pokestopów i osoby mające kilka pokestopów gymem pod nosem mają tych itemków ile chcą. Nawet przyjąć wartość itemków ze sklepu ok 300 monet to daje 1400monet a w pakiecie 1200 czyli urodziny są warte niecałe 20% zniżki

ciekawe kto wymyśla promocje, za 1200 to ja wole kupić 7 rajdpasów i mieć 500 monety na kolejne dni.

A jest więcej pyłu? ja złapałem już jakiegos poka i 100 pyłu tylko.
Czapek nowych nie ma.
Rabaty miały być, niby jakieś wielkie a tu nic nie widać by było taniej Uśmiech

Lipa panie lipa

Wszystko po staremu oprócz tej promki w sklepie, ani XP ani pyłku marny ten event

Jak można nazwać to eventem toć to jakieś tragiczne nie porozumienie!!!

Ten event to tragedia! niantic dał ciała,miało byc stardust x2 i exp a dali pikatchu z czapką! mogli dac nawet shiny
"Powoli i z rozmysłem potyka się ten, który biegnie"

Z tego co ich rozumiem i skoro ma trwać do 24 lipca to uważam że jeszcze coś będzie.
Za długo ma trwać by dali bonusy na cały czas trwania. Pył ma być i będzie.