• 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Raidy i Gymy

Za 5 lv też zawsze wpada mi jakaś TM-ka, czasem po 2 lub 3 nawet. Za 1 lv tez kiedyś wpadła mi TM-ka, ale za legendy lecą zdecydowanie częściej i choćby dla przedmiotów i XP warto te legendy bić jak jest taka możliwość.
Zobacz też

(08-06-2017, 21:05 )mastacz napisał(a): Mi robiąć 5lvl nie zawsze lecą a nawet bym powiedział że sporadycznie TM.
Dziś robiłem 2 raidy i zero TM.

To ja nie wiem czy mam takiego pecha czy wy farta że za każdym razem wam lecą machiny...
Dzis kolejne 2 raidy i nie dostałem ani jednej...

Dzis zrobione i zlapane dwa Zapdosy i zdziwilem sie. Na jednyn z Raidow nie dostalem TM Język
[Obrazek: 2cyje6s.png]
"Towarzystwo poszukujących prawdy jest nieskończenie lepsze niż tych, którzy wierzą, że ją znaleźli." Terry Pratchett

Kolejny raid i nie mam TM. czarujecie chyba znimi jakoś Uśmiech

Wykorzystalem juz co najmniej 16 TM. Wiec powaznie mowie ze Raidy 4* i 5* raczej daja TM Uśmiech
[Obrazek: 2cyje6s.png]
"Towarzystwo poszukujących prawdy jest nieskończenie lepsze niż tych, którzy wierzą, że ją znaleźli." Terry Pratchett

Nie pamiętam raidu 5* bez co najmniej jednej TM-ki. Musisz mieć strasznego pecha.

Przenosimy sie na http://www.goldenrod.pl/forum Język tu zaraz boty wszystko zasyfia
Potrzebujesz szybkiej odpowiedzi? Nie chcesz czekac godzinami, az ktos odpisze w Twoim temacie? Dolacz do naszego serwera DISCORD:
[Obrazek: sukamakler.png]

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości