• 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Raidy i Gymy

Hmmm kropianka w sumie na forum zachowuje się zrównoważenie i rzeczowo, dziwia mnie takie doniesienia bo bym sie po niej nie spodziewał lecz argumenty oskarżyciela są dośc przekonujące.
Myśle że po tym kropianka jeśl boci to przestanie przynajmniej na jakiś czas, więc przyjrzyj sie teraz tej sytułacji i daj znać Uśmiech
Zobacz też

Dajcie czas niatanic. Uporaja się z botami. Też mam w okolicy jednego. Nic nie poradzisz. Każda gra ma boty.

Wysłane z mojego HTC One A9s przy użyciu Tapatalka

Odkąd dodali buddy to chodziłam z Pikachu żeby mi wskoczył na ramię, chyba z Seelem bo mi brakowało cuksa do ewolucji, a potem wzięłam Snorlaxa na buddy, i chodziłam z nim dopóki nie weszła druga generacja. Jeszcze na krótko wzięłam Dratini na buddy jak był event i dystans zmniejszyli.
Do Chansey miałam o tyle szczęścia, że pierwszą wyklułam w październiku, chyba w evencie, więc miałam sporo cukierków, drugą w lutym w evencie walentynkowym i od razu zrobiłam Blissey, potem łaziłam z Chansey na buddy i chodzę do tej pory (chyba już bardziej z przyzwyczajenia, bo teraz ci mocni obrońcy nie mają już takiego sensu), jedynie z przerwą na Dratini kiedy był znów skrócony dystans buddy.
Doszłam do wniosku, że wszystkie inne poki prędzej czy później trafię z jaj lub przy rotacjach nestów, nie muszę mieć od razu wszystkiego. A potrzebowałam poków trudnych do zbicia z aren, bo u mnie całe miasto do niedawna było czerwone.
Z Chansey przeszłam dotąd 590km, ze Snorlaxami ponad 400, ale nie wiem dokładnie ile, bo na początku nie pokazywało tego dystansu, potem chodziłam z jakimś cieniakiem, którego już dawno transferowałam, więc podejrzewam, że będzie to pewnie ze 600km.

(07-10-2017, 11:26 )themefisto90 napisał(a): PS. mam kilku znajomych którzy mogą potwierdzić że właściciel konta o nazwie "kropianka" oszukuje. 
Sam osobiście podejrzewałem już dość dawno że to "może być bot" gdy jeszcze nie byłem pewny, ale ostatnio gdy odbijałem GYM będąc w aucie koło Choszczeńskiej ciepłowni o godzi 17:20 i kończąc praktycznie drugą walkę padły mi pokemony, wejście w zakładkę item żeby wyrespić pokemony i uleczyć je zajęło mi może 90 sekund. Nikt w tym czasie nie przechodził koło ciepłowni ani nie przejeżdżał autem, było dosłownie pusto dlatego że padał deszcz. Podobno jest teraz jakiś tam czas że jak w gymie ktoś się bije to nie można wstawić pokemona, i uwaga. Ku mojemu zdziwieniu, po 90 sekundach kiedy chciałem dokończyć wrogie pokemony w gymie (bo były 2) i wchodząc w GYM, z 2 pokemonów zrobiło się 5! Jeszcze raz wspomnę, nie było tam nikogo prócz mnie! I wtedy jak zobaczyłem nick" kropianka" , "Gkarbone" i jeszcze jakiś nie pamiętam nazwy to naszło mnie takie wkur*ienie że postanowiłem ze nie będę grac w pokemony do momentu kiedy Niantic nie zacznie likwidować botów. Stąd wiem że "Kropianka" to 100% bot i oszust. Tak więc jak to czytasz, pomóż mi i zgłoś to konto.

Kolega wrzucił też post na jakąś naszą lokalną grupę facebookową, zamkniętą, więc mam tylko screen dzięki uprzejmości kogoś kto do niej należy:
http://ifotos.pl/zobacz/pokejpg_qpnaxrw.jpg
"Są to dwa boty z choszczna, odbijałem gym koło ciepłowni jakoś o 15, zbiłem 2 poki bo tylko 2 były do małej ilosci CP, kiedy miałem drugi raz bić znowu te same 2 poki ktoś dodał 3 pokemony, KROPIANKA Snorlaxa i ten GKarBone Tyranitara powyżej 2,5K CP, najlepsze jest to że nikogo tam nie było w pobliżu, jechała tylko jakaś stara baba autem ... Wiesz może gdzie jest strona do reportowania frajerni ?"

Wynika z tego, że to jednak nie było o 17, a koło 15, i że jednak ktoś jechał samochodem, ten Tyranitar to też raczej mój, bo

GKarBone nie ma jeszcze Tyranitara .

Cytat:@mastacz
Hmmm kropianka w sumie na forum zachowuje się zrównoważenie i rzeczowo, dziwia mnie takie doniesienia bo bym sie po niej nie spodziewał lecz argumenty oskarżyciela są dośc przekonujące.

Myśle że po tym kropianka jeśl boci to przestanie przynajmniej na jakiś czas, więc przyjrzyj sie teraz tej sytułacji i daj znać [Obrazek: pika.png]

themefisto90 stwierdził, że jestem botem i pewnie nie wstawiam mocnych poków, bo są przekreślone, wstawiłam screeny to stwierdził, że po co mu te obrazki, to nic nie udowadnia. Mogę wrzucić screeny poszczególnych okazów, żeby pokazać gdzie zostały złapane, to powie, że gram na fake z domu (no raczej nie z domu, bo >uwaga, info dla włamywaczy< w domu to praktycznie tylko nocuję), zacznę spotykać go pod arenami, to powie że przestałam oszukiwać, bo się przestraszyłam.
Fajnie by było, gdyby po sprawdzeniu przez Niantic konto dostawało na jakiś czas znaczek, który byłby widoczny na arenach na przykład, tak aby inni gracze widzieli, że to konto zostało sprawdzone i jest ok.

Ciężko rozwiązać taki spór, wszyscy dobrze wiemy, że ludzie używają joysticków (nie oskarżam nikogo aby nie było), sam nie raz widziałem samobijące się gymy. Spór nie do rozwiązania Oczko

Wszędzie boty tylko czemu poki stoją tyle dni ? 3 przystanki od centrum Warszawy
[Obrazek: 94250839525762417316_thumb.jpg]
w mniejszej miejscowości wystarczy przejeżdżać i wrzucać poki z samochodu i już botem zostajesz ;p

Odnośnie wrzucania poków przy atakowaniu gymu na tym polega gra! podczas ataku gymu gdzie poki krótko stoją trzeba je karmić i dorzucać nowe , gdyby to było zabronione to by twórcy nie dawali takiej możliwości. Zawsze jak widzę przejmowany gym (a poki mają 2-3 godz) albo dałem swojego poka niedawno, to je karmie gold berry i niech przeciwnik się męczy Język Na tym tez polegały zawody w pokemon go w cywilizowanych krajach gdzie gimboza nie narzekała że przy ataku gymu ktoś odnowa prestiż (artykuł o zawodach był na tym portalu)

Już widzę walki PvP i dyskusję " ale jak to uniknąłeś mojego ataku jesteś botem"

Koniec tematu, EOT. Chcecie, zglaszajcie, nie chcecie, nie zglaszajcie, ale nie pierzcie tych syfow tu Duży uśmiech Nastepny post nie majacy w tresci odpowiedzi do tematu przyznaje autorowi automatycznie banana
Potrzebujesz szybkiej odpowiedzi? Nie chcesz czekac godzinami, az ktos odpisze w Twoim temacie? Dolacz do naszego serwera DISCORD:
[Obrazek: sukamakler.png]

Mi takie coś wyskakuje jak chce prywatną grupę zrobić [Obrazek: 2072b315266153672f9998bbd5074a3b.jpg]

Zrobić czy wstąpić w grupe? bo na to napis wskazuje Uśmiech

Zrobić. Przy wchodzeniu nie klikam na battle tylko private grup ustawiam kod wciskam coś i taki napis mi pokazuje

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości