• 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Raidy i Gymy

(07-10-2017, 13:08 )kropianka napisał(a): @themefisto90 Wybacz człowieku ale nie chciałabym Cię poznać osobiście.

Ale co ty wnosisz tutaj dodając sobie zdjęcia poków? Każdy to może zrobić, dobrze nie chcesz pokazać się osobiście, mnie poznawać nie musisz, nadal nic nie pokazałeś, nie ma tam żadnego opisu miejsca złapania, a swoją drogą pod wrażeniem jestem liczby pokemonów, tak małe miasto, ale widać można wyciągnąć z niego dużo , czy aby na pewno to tylko Choszczno?
Zobacz też

Pewnie kilka jest ze Szczecina i Gorzowa, ale większość to nasze miejscowe, którego poka chcesz screen z miejscem złapania?

(07-10-2017, 13:24 )kropianka napisał(a): Pewnie kilka jest ze Szczecina i Gorzowa, ale większość to nasze miejscowe, którego poka chcesz screen z miejscem złapania?

Najlepiej zdjęcie twojej facjaty, ciekawy jestem ile osób z tych na grupie z Choszczna Cię widziało chociaż raz z telefonem w ręku w przeciągu tego roku

do BANA to zgłaszam @themefisto90 a na pewno pouczenia,
to nie jest temat o naruszeniach w PGO, tym bardziej nie fajnie czyta się prostackie odzywki typu "facjata" .

(07-10-2017, 13:35 )bart napisał(a): do BANA to zgłaszam @themefisto90 a na pewno pouczenia,
to nie jest temat o naruszeniach w PGO, tym bardziej nie fajnie czyta się prostackie odzywki typu "facjata" .

Facjata - czyt. twarz. Zgłaszaj sobie to gdzie chcesz, niech mnie upomina moderator, proszę bardzo. Ale to takim "Kropianka" powinniście się zajmować, reportować go czy cokolwiek innego co tam robi sie w takich przypadkach, a nie sapać się jeszcze do mnie że ujawniam nieznaną przeszłość tego człowieka. Bronisz w tym momencie Bota.

Pewnie kiedyś spotkamy się na rajdzie, cierpliwości. Wcześniej podałam gdzie możesz zgłaszać nieuczciwą grę.

Nie wiem w czym dziwota że nie widać że ktoś wstawia poka do gymu jak to teraz zajmuje 1s. Sam jadąc rowerem nawet się nie zatrzymuje tylko wsadzam i już mnie nie ma

Dobrze dobrze , ale padał deszcz, nikogo tam nie było, a najbliższe bloki mieszkalne od tego gymu są jakieś 400m dalej. Ale brońcie bota dalej. Może przez to że się takimi ludźmi otaczacie ta gra schodzi na psy.

I wesoło się zrobiło na forum Uśmiech

@kropianka gratuluje Blisseyów, dużo km wychodziłaś z buddy czy z jajek ? bo mnie się bardzo nie chce chodzić z 5km na buddy Język

(07-10-2017, 13:47 )Rhydon napisał(a): Nie wiem w czym dziwota że nie widać że ktoś wstawia poka do gymu jak to teraz zajmuje 1s. Sam jadąc rowerem nawet się nie zatrzymuje tylko wsadzam i już mnie nie ma

Co racja to racja nie trzeba dzwigać prestiżu to jakoś tak lżej się ładuje te Pokemony.

(07-10-2017, 13:50 )themefisto90 napisał(a): Dobrze dobrze , ale padał deszcz, nikogo tam nie było, a najbliższe bloki mieszkalne od tego gymu są jakieś 400m dalej. Ale brońcie bota dalej. Może przez to że się takimi ludźmi otaczacie ta gra schodzi na psy.

Spuść troche z tonu, bo nowy jesteś a rozdmuchałeś się jak stary bywalec. Zapraszamy serdecznie do wyrażania swoich opinii ale może z mniejszym krzykiem i mniej buńczucznie Uśmiech
[Obrazek: 2cyje6s.png]
"Towarzystwo poszukujących prawdy jest nieskończenie lepsze niż tych, którzy wierzą, że ją znaleźli." Terry Pratchett

a myślałem, że nic bardziej autystycznego na tym forum już nie będzie XDDDDDDDDDDDDD
[Obrazek: utdfwcI.png]

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości