• 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Raidy i Gymy

Ja nie płacze bo muszę się obejść raidami lvl 1 i 2. Niestety mam takie szczęście że jak jest raid lvl 4 to trzeba dwie trzy godziny czekać a i tak nie mam pewności czy ktoś wogóle będzie czekał bo na 1 i 2 ostatnio byłem sam bo w połowie godziny co pokemon by uciekł miałem podstawowy kod czyli 3 bulwy a jak już ktoś wcześniej walczył kombinacja była inna
Zobacz też

A ja mam ostatnio pecha. Po pokonaniu bossa na łapaniu potrafi się zwiesić, network error lub error i lipa. Rajd niby niezaliczony, niby mogę zacząć go znowu, czekam, odliczanie czasu, po chwili info, że wygrałam, przejście do łapania bossa i nic nie mogę zrobić, gra się wiesza. Zdecydowanie studzi to zapał do rajdów.

(07-10-2017, 10:06 )kropianka napisał(a): A ja mam ostatnio pecha. Po pokonaniu bossa na łapaniu potrafi się zwiesić, network error lub error i lipa. Rajd niby niezaliczony, niby mogę zacząć go znowu, czekam, odliczanie czasu, po chwili info, że wygrałam, przejście do łapania bossa i nic nie mogę zrobić, gra się wiesza. Zdecydowanie studzi to zapał do rajdów.

Studzi to twój zapał do rajdów? 
 Uwaga uwaga!

Na wstępie może się przedstawię, mam na imię Mikołaj i mieszkam w miejscowości Choszczno (zachodniopomorskie).
Od praktycznie samego początku gry każdy z mieszkańców grający uczciwie w pokemon go boryka się z problemem botów.
Czytam to forum od czasu do czasu, i zupełnie przypadkiem zauważyłem użytkownika "Kropianka" na tym forum. 
Jest to wszystkim znany w moim mieście "BOT" wraz z swoim kolegą o nicku "GKarBone". 
Skoro już  mogę zadać Ci pytanie, kiedy w końcu przestaniesz oszukiwać i zaczniesz grać uczciwie? Jaką korzyść przynosi Ci psucie rozgrywki graczom z Choszczna? 
Oglądając twój profil widzę że się udzielasz tutaj trochę na tym forum, tak więc kolejne pytanie; Jakim prawem ? 

A teraz pytanie do wszystkich czytających to forum, w jaki sposób mogę zreportować* tego człowieka ?

PS. mam kilku znajomych którzy mogą potwierdzić że właściciel konta o nazwie "kropianka" oszukuje. 
Sam osobiście podejrzewałem już dość dawno że to "może być bot" gdy jeszcze nie byłem pewny, ale ostatnio gdy odbijałem GYM będąc w aucie koło Choszczeńskiej ciepłowni o godzi 17:20 i kończąc praktycznie drugą walkę padły mi pokemony, wejście w zakładkę item żeby wyrespić pokemony i uleczyć je zajęło mi może 90 sekund. Nikt w tym czasie nie przechodził koło ciepłowni ani nie przejeżdżał autem, było dosłownie pusto dlatego że padał deszcz. Podobno jest teraz jakiś tam czas że jak w gymie ktoś się bije to nie można wstawić pokemona, i uwaga. Ku mojemu zdziwieniu, po 90 sekundach kiedy chciałem dokończyć wrogie pokemony w gymie (bo były 2) i wchodząc w GYM, z 2 pokemonów zrobiło się 5! Jeszcze raz wspomnę, nie było tam nikogo prócz mnie! I wtedy jak zobaczyłem nick" kropianka" , "Gkarbone" i jeszcze jakiś nie pamiętam nazwy to naszło mnie takie wkur*ienie że postanowiłem ze nie będę grac w pokemony do momentu kiedy Niantic nie zacznie likwidować botów. Stąd wiem że "Kropianka" to 100% bot i oszust. Tak więc jak to czytasz, pomóż mi i zgłoś to konto. 

I na sam koniec takie przemiłe pytanie do Kropianka, zauważyłem że w GYMach na Choszcznie nie ma twoich Snorlaxów po 2900CP. Wiem że miałeś ich dużo, co się z nimi stało? Czyżby po ostatnim UPdate Niantic przekreśliło Ci wszystkie twoje Snorlaxy? Wyrazy współczucia oszuście! 

Dziękuję za uwagę, i proszę o pomoc w reportowaniu tego *****.

(07-10-2017, 11:26 )themefisto90 napisał(a):
(07-10-2017, 10:06 )kropianka napisał(a): A ja mam ostatnio pecha. Po pokonaniu bossa na łapaniu potrafi się zwiesić, network error lub error i lipa. Rajd niby niezaliczony, niby mogę zacząć go znowu, czekam, odliczanie czasu, po chwili info, że wygrałam, przejście do łapania bossa i nic nie mogę zrobić, gra się wiesza. Zdecydowanie studzi to zapał do rajdów.

Studzi to twój zapał do rajdów? 
 Uwaga uwaga!

Na wstępie może się przedstawię, mam na imię Mikołaj i mieszkam w miejscowości Choszczno (zachodniopomorskie).
Od praktycznie samego początku gry każdy z mieszkańców grający uczciwie w pokemon go boryka się z problemem botów.
Czytam to forum od czasu do czasu, i zupełnie przypadkiem zauważyłem użytkownika "Kropianka" na tym forum. 
Jest to wszystkim znany w moim mieście "BOT" wraz z swoim kolegą o nicku "GKarBone". 
Skoro już  mogę zadać Ci pytanie, kiedy w końcu przestaniesz oszukiwać i zaczniesz grać uczciwie? Jaką korzyść przynosi Ci psucie rozgrywki graczom z Choszczna? 
Oglądając twój profil widzę że się udzielasz tutaj trochę na tym forum, tak więc kolejne pytanie; Jakim prawem ? 

A teraz pytanie do wszystkich czytających to forum, w jaki sposób mogę zreportować* tego człowieka ?

PS. mam kilku znajomych którzy mogą potwierdzić że właściciel konta o nazwie "kropianka" oszukuje. 
Sam osobiście podejrzewałem już dość dawno że to "może być bot" gdy jeszcze nie byłem pewny, ale ostatnio gdy odbijałem GYM będąc w aucie koło Choszczeńskiej ciepłowni o godzi 17:20 i kończąc praktycznie drugą walkę padły mi pokemony, wejście w zakładkę item żeby wyrespić pokemony i uleczyć je zajęło mi może 90 sekund. Nikt w tym czasie nie przechodził koło ciepłowni ani nie przejeżdżał autem, było dosłownie pusto dlatego że padał deszcz. Podobno jest teraz jakiś tam czas że jak w gymie ktoś się bije to nie można wstawić pokemona, i uwaga. Ku mojemu zdziwieniu, po 90 sekundach kiedy chciałem dokończyć wrogie pokemony w gymie (bo były 2) i wchodząc w GYM, z 2 pokemonów zrobiło się 5! Jeszcze raz wspomnę, nie było tam nikogo prócz mnie! I wtedy jak zobaczyłem nick" kropianka" , "Gkarbone" i jeszcze jakiś nie pamiętam nazwy to naszło mnie takie wkur*ienie że postanowiłem ze nie będę grac w pokemony do momentu kiedy Niantic nie zacznie likwidować botów. Stąd wiem że "Kropianka" to 100% bot i oszust. Tak więc jak to czytasz, pomóż mi i zgłoś to konto. 

I na sam koniec takie przemiłe pytanie do Kropianka, zauważyłem że w GYMach na Choszcznie nie ma twoich Snorlaxów po 2900CP. Wiem że miałeś ich dużo, co się z nimi stało? Czyżby po ostatnim UPdate Niantic przekreśliło Ci wszystkie twoje Snorlaxy? Wyrazy współczucia oszuście! 

Dziękuję za uwagę, i proszę o pomoc w reportowaniu tego *****.

Proszę bardzo, możesz zgłaszać https://support.pokemongo.nianticlabs.co..._id=319948

Gram od samego początku gry w PL, nie używam niczego nielegalnego, ani fake gps, ani kalkulatorów, ani map. Żaden z moich poków nie jest przekreślony, Snorlaxy są przy mnie, bo w nowym systemie nie opłaca się ich wstawiać na areny (jeden aktualnie stoi na pomniku przy kościele, więc możesz sobie sprawdzić).
Jesteś pewien, że nie przejeżdżało żadne auto?

Jestem pewny że łapiesz "z domu" ! Tłumacz się tłumacz, niby niczego nie używasz a poki same się wstawiają do Gymów.
Jestem pewny że nie było tam żadnego człowieka ani przejeżdżającego samochodu. A GYM zlokalizowany jest tak że mogę postawić koło niego auto i obserwować każdą z dróg prowadzących do ciepłowni.
Nie tylko ja wiem że jesteś oszustem, skarży się na ciebie większość graczy w Choszcznie, tylko najlepsze jest to że nikt nie wie kim jesteś, nikt nie widział Cię nigdy na oczy, a wszystkie areny są twoje, szczególnie te które po kilku minutach są przez ciebie przejęte mimo faktu że nie wychodzisz z domu.

PS. A może umówimy się tak że przyszedł byś na fontannę koło kościoła, gdybym zobaczył Cię na oczy i pokazał byś mi poki czy masz przekreślone czy nie i ogólnie pokazał byś poki z podpisami gdzie były łapane ? Masz pełno kamer na fontannie, nie jestem wrogo nastawiony ale skoro łapiesz legalnie wszystko i wgl to udowodnij to osobiście. Co ty na to ?

Mam nadzieję że dyskusja rozgorzeje Uśmiech Otwieram popcorn i czekam na dalszą argumentacje Uśmiech

@themefisto90 podchodzę z dystansem do Twoich zarzutów, tym bardziej że kropianka z Nami od początku na forum i długo jakoś udaje jej się unikać banów, których nota bene już były chyba z 7 fal Uśmiech

@kropianka myślę że pare printscreenów szybko powinno zakończyć dyskusje Uśmiech
[Obrazek: 2cyje6s.png]
"Towarzystwo poszukujących prawdy jest nieskończenie lepsze niż tych, którzy wierzą, że ją znaleźli." Terry Pratchett

Nie zamierzam z nikim dyskutować, bo równie dobrze mogę udowadniać, że nie jestem wielbłądem. Niech mnie zgłaszają, nie mam się czego obawiać. Nigdy nie miałam bana, nawet tymczasowego. A te wszystkie areny w mieście moje, to są 3 w porywach do 5 z 13 na miasto  (w obecnym systemie gymów).

Edt: Mam problem z obrazkami, dlatego linki
http://ifotos.pl/zobacz/Screensho_qpnesah.png
http://ifotos.pl/zobacz/Screensho_qpnesae.png
http://ifotos.pl/zobacz/Screensho_qpnesaa.png
http://ifotos.pl/zobacz/Screensho_qpnesqx.png

Dobrze dobrze, proszę wyjdź na miasto do ludzi, nigdy nie widziałem Cię w życiu a sam gram od początku, a jakoś areny są twoje, chciałbym zobaczyć twoją facjatę, kim jesteś, ale pewnie nie tylko ja skoro grasz uczciwie, ba! Całe Choszczno chciało by Cię poznać bocie! A swoją drogą jestem pod wrażeniem jak musisz lizać du** ludziom tutaj na forum skoro jeszcze się nie dowiedzieli o twoich przekrętach i że jeszcze Cię nie zbanowali. To jak ? Kiedy mógłbym Cię poznać Panie "Uczciwy"?

PS. Na facebooku mamy własną grupę Pokemon Go Choszczno w której jest 178 osób, z czego aktywnych koło 50, a tak w miarę aktywnych 30-40, reszta po prostu jest bo jest.
Grupa żyje, ludzie cały czas w niej dyskutują, ostatnio nawet odważyłem się napisać post czy ktoś zna "Kropianka" i "GKarBone". Opisałem sytuację tak jak poprzednio.
Post wisi już od miesiąca, nikt się nie odzywa w temacie tego postu, bo nikt nie wie kim jesteś, jedna osoba napisała że jesteś botem. A reszta ludzi co też tak uważa powiedziało mi to osobiście podczas raidów. Bez problemowo mogę poprosić tych ludzi żeby również odezwali się w temacie, i wtedy nie miał byś nawet co ry**m kłapać oszuście.

Mamy domniemanie niewinności w tym kraju więc nie rzucać mięsem Uśmiech

@themefisto90 Wybacz człowieku ale nie chciałabym Cię poznać osobiście.

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości