• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pokecoins :)

I dla tego ta gra straciła wogóle jakiś sens bo pokemon musi wracać a nie jak kiedyś siedzieć jak najdłużej więc po cholerę teraz pył na ulepszenie pokemona jak najlepiej włożyć coś słabego by konkurencja chciała go zbić z areny
Zobacz też

Innymi słowy Niantic uczy sportowego zachowania: chcesz kasę to się podłóż a dostaniesz monety Duży uśmiech

Nie wiem w czym problem każdego Pokemona który jest GYMie z full motywacją starczy pokonać 3 razy żeby spadł. Nie robi różnicy czy bijesz Pidgeya 250 CP czy bijesz Rhydona 2800 CP, z każdym 3 razy trzeba zawalczyć. Tylko różnica czasu każdje walki, Pidgey jest na 1-2 uderzenia, Rhydon troche dłużej Uśmiech
[Obrazek: 2cyje6s.png]
"Towarzystwo poszukujących prawdy jest nieskończenie lepsze niż tych, którzy wierzą, że ją znaleźli." Terry Pratchett

Nie, żaden pokemon nie wrócił mi tego dnia jeszcze, ale cóż może to jednorazowa sytuacja.
Zgadzam się jednak z tym, ze teraz opłaca się tylko robić rajdy a do GYM pchać obojętne jakie poksy, bo skoro i tak muszą spaść żeby dały coinsy to po co dawać super hiper silne stwory ?

Ale serio chce Ci się bić 3 razy Pidgeya 10 CP?
W nowym systemie aren na monetach na pewno skorzystałam, wczoraj chyba pierwszy raz nie dostałam 50 monet, tylko 47, a tak to zawsze coś odpadnie i kasa wpada bez większego wysiłku, tylko że nie ma z tego wcale satysfakcji. Mało teraz aren zbijam, zawsze znajdzie się arena w moim kolorze gdzie można się dorzucić, więc potrzeby takiej praktycznie nie ma. Walki na arenach obecnie nie są wcale nagradzane, bo to samo dostajemy za same wrzucenie poka. A i nie jest to żadne wyzwanie, które dawałoby satysfakcję. Jak dla mnie to lipa i naprawdę dziwne posunięcie Niantic. Niby dobre dla nowych graczy, ale tylko na pozór, bo co to za gra, która nie stawia wyzwań i daje wszystko na tacy.

@kropianka
Wyzwaniem jest odszukać chętnego na raid bo te leżą i kwiczą Duży uśmiech

To prawda. Ja robię 1, 2 i 3 z darmowych RAID pasów. Zawsze trochę xp, cukierki tęczowe i TMki się przydają.

Kropianka ja rozumiem ze moze to nie jest idealne, ale szybciej sie teraz czysci te GYMy i latwiej o Coinsy niz w systemie prestiżów oraz wiecznych GYM 10 lvl Uśmiech
[Obrazek: 2cyje6s.png]
"Towarzystwo poszukujących prawdy jest nieskończenie lepsze niż tych, którzy wierzą, że ją znaleźli." Terry Pratchett

Wiem, zbijałam areny z 10 Blissey po 2500-2700CP. Teraz szybciej się zbija, szczególnie że ludzie wrzucają słabiaki. Fajnie że na arenach pojawiły się różnorodne poki. Ale szkoda że areny są tylko źródłem monet a nie dodatkowych wyzwań w grze.

Po paru tygodniach działania nowego systemu stwierdzam, że jest on jednak lepszy. Jeśli chodzi o monety łatwiej jest zenrać dzienny limit wystarczy zapakować z 4 5 sztuk na dobę i to nie koniecznie wybijając innych. Zawsze coś wróci z monetami. Czego mi brakuje?/ satysfakcji z pokonania czytaj "wyrżnięcia" obcej ekipy. to już niestety nie to samo co kiedyś,,,
[Obrazek: generator.php?action=generate&uid=6760&n...ve=Jolteon]

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości