• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pokecoins :)

(06-26-2017, 11:41 )Outlawek napisał(a): Długodystansowce jedynie służą nabijaniu bonusów medalowych i dają trochę pyłu za dokarmianie.

Czy to znaczy, że stardust za dokarmianie dostaje trener dokarmianego pokemona, a nie dokarmiający?
Zobacz też

@Outlawek
nie podzielam twojej wersji, gdyż wróciły mi poki kolejnego dnia i miałem +0 C.

Ja wstawiłem w sobotę o 14 (24 monety) i w niedzielę o 11 (50 monet)... wszystkie wróciły w dniu wstawienia.

U mnie pierwszego dnia areny mocno się zmieniały, jakby było 1 moneta za 10 minut, to bym sporo zebrała, ale i tak wpadło mi trochę monet, drugiego dnia się zdziwiłam, bo właśnie 50 mi wpadło, dziś wreszcie jeden z poków wrócił z 50 monetami, drugi już niestety z niczym.

Tylko teraz nasuwa się pytanie, czy monety wpadają codziennie, czy co 24 godziny, tzn. jeśli dziś dostałam 50 monet o 12 w południe, ale jutro odpadnie mi pokemon, dajmy na to o godz. 7 rano, to czy przyniesie mi monety, bo to kolejny dzień, czy przyniesie mi je kolejny pokemon który odpadnie po upływie 24 godzin od ostatniego zgarnięcia monet?

Być może tak jest to by tłumaczyło dla czego w niedziele nie było monet dla mnie

Moze doczekamy sie konkretnych wyjasnien w wykonaniu Niantic i wtedy bedzie jasna ich metodyka Oczko
[Obrazek: 2cyje6s.png]
"Towarzystwo poszukujących prawdy jest nieskończenie lepsze niż tych, którzy wierzą, że ją znaleźli." Terry Pratchett

(06-26-2017, 13:12 )kropianka napisał(a): (...)
Tylko teraz nasuwa się pytanie, czy monety wpadają codziennie, czy co 24 godziny, tzn. jeśli dziś dostałam 50 monet o 12 w południe, ale jutro odpadnie mi pokemon, dajmy na to o godz. 7 rano, to czy przyniesie mi monety, bo to kolejny dzień, czy przyniesie mi je kolejny pokemon który odpadnie po upływie 24 godzin od ostatniego zgarnięcia monet?

Według mnie limit dzienny liczony jest w przedziale godzinowym 00:00-23:59 dla danej strefy czasowej. Dla przykładu, w niedzielę dostałem 50 monet około południa, może nawet nieco później, a dzisiaj dostałem około 9:00-10:00. Dlatego uważam, że jeżeli jutro o 7:00 wróci do Ciebie Pokemon, to otrzymasz 50 monet. Ewentualnie mniej lub w ogóle, bo monety dostarczą Ci inne Pokemony, które zdążyły wrócić między północą, a godz. 7:00.

Niewątpliwie system odbioru monet usprawniłaby możliwość wycofywania swoich Pokemonów z aren. Chcesz dostać monety, zabierasz Pokemona z areny. Należałoby tylko wprowadzić blokadę, która uniemożliwiałaby takim trenerom wsadzanie z powrotem tego samego lub innego Pokemona do danej areny przez określony czas (np. 30-60 minut).

własnie wróciły kleje poki i dostałem monety , u mnie działa na pewno blokada 24h na monety.

Dzisiaj rano zgarnąłem kolejne 50 monet, przed upływem 24 godzin od ostatniej wypłaty. Czyli, jak pisałem wcześniej, nie muszą upłynąć 24 godziny od ostatniego otrzymania monet tylko musi być nowy dzień, a więc tak samo, jak w przypadku bonusu za pierwszego złapanego Pokemona i zakręcenie PokeStopem. Oznacza to, że można odebrać limit dzienny o godz. 23:50 jednego dnia i już po północy następnego dnia kolejne monety.

Czyli doba. Resztki rozsądku zachowali bo inaczej to po odebraniu 50 monet było by 24h stracone.
Przydał by sie jakis licznik ile juz sie odebrało, bardziej wyraźny komunikat ile przynosi no i zapis w dzienniku.

Tak czy siak brak uschematyzowania mi dość mocno dokucza, nie wiadomo kiedy i ile się zbierze. Nowa metoda jest o wiele bardziej czasochłonna.

W sumie dobrym rozwiązaniem by był przycisk z rozkazem by wracał, ale znająć ich logike jeśli coś takie wprowadzą to będzie trzeba iść pod gym w tym celu. Teraz częsciej sie chodzi pod gym niż pokstop ;/

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości