• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pokecoins :)

Poprawiony system monet jest genialny !! Duży uśmiech już myślałem że wpadnie mi 15-16 monet a tu niespodzianka i 50 ! (3 snorki siedziały łącznie ok 18 godz w gymach)
- W najstarszym systemie gymów gdy nie miało się2-3 twierdz nieruszalnych to trudno było zdobyć 50monet , podbić 1 dnia 5 gymów lvl 10 i jeszcze by wszystkie ustały itd .
- W systemie 1godz = 1 moneta paranoja i taki system nie mógł przetrwać, aż nie mogłem uwierzyć że tak głupio monety się zdobywa.
- Obecnie limit dzienny 50 monet jet tak ławy do zrealizowania i na tyle sposobów, że nie wyobrażam sobie nie dostawać kompletu monet. Trzeba tylko mieć strategie i wiedzieć które gymy jak często są przejmowane. Leprze pewne 50 monet niż fikcyjne 100 albo co gorsza 5-20 monet za 4godz gry,
Zobacz też

Czyli limit jest 50? Nie dostanę już 100 monet?

Tak 50 monet dziennie chyba że znów coś zmienią (oby nie). właśnie włączyłem grę i wrócił do mnie pok wrzucony o 24 i juz jest komplet monet na dziś , takiej łatwiznny dawno nie było , teraz zostało karmienie malinkami obcych .

To ja juz nie rozumiem. Wrócił mi pokemon nie wiem dokładnie kiedy ale wydaje mi sie że przyniósł 30 monet a wstawiłem wczoraj ok18 a wrócił w nocy( już sprawdziłem w dzienniku i wrócił przed 24)
To jak doszło mi 30 monet?
Limit jest 50 już tylko ? noonsens Smutny

Zgłupiałem... to w końcu jedna moneta za 10 minut czy godzinę?

Zamieszczałem informację, że zwiększyli częstość przyznawania monet. Od teraz jest chyba 1 za 10 minut. Ponadto poki wolniej tracą motywację z czasem, a więcej w trakcie walki (or so i heard).

EDIT: W sumie wspomnę, bo widzę dużo narzekań (z których część rozumiem) - Niantic cały czas poprawia system i uważnie czyta opinie graczy. Jeśli macie jakieś konstruktywne zarzuty, polecam zamieścić wiadomość na którymś z dużych portali anglojęzycznych, na przykład http://reddit.com/r/TheSilphRoad. Sam pewnie skrobnę coś w najbliższym czasie, ale dopiero po sprawdzeniu kilku rzeczy.
[Obrazek: generator.php?action=generate&uid=11048&...ive=Rhydon]

Faktycznie, licząc że to 10 minut na monete to by mi sie mniej więcej zgadzało.
Tylko ze mam jeszcze 2 gymy gdzie poki stoją i jest czas ok 12-15 h więc skoro jest limit 50 monet to już mam na fulla Uśmiech

Nic z tego nie rozumiem, trzeba czekac na jakies oficjalne info...

@up teraz system jest banalnie prosty, tylko niedopracowany. 1moneta - 10 min 10monet - 1godz 40min x 5 = ok 9 godz . Czyli jak masz poki które siedzą łącznie jednego dnia 10 godz i wróca tego dnia samego dnia - to masz komplet monet !! ( w poprzednim systemie za 10 godzin miałeś tylko 10 monet i to jest ta genialna różnica)
Niedopracowany jest odbiór monet - na bezludzi mam poki i siedzą już po 17 godzin , czyli idealnie by było by ktoś zbił jutro jeden z tych gymów i kolejny w poniedziałek w innym przypadku monety się zmarnują. Dziś odebrałem 50 monet i jeśli dziś mi wrócą te 2 poki po 17godz każdy też strace te monety, więc ciekawa rosyjska ruletka Duży uśmiech

Dla mnie to i tak lipa bo miałem ostatnio po 8-10 gymów w władaniu.

teraz chba najlepiej w nocy jechać wstawić z 2-3 gymy i rano gotowe.
Boty juz to pewnie opracowały i nocne ataki to będzie norma.

Jak miałeś tyle gymow to owszem teraz jesteś stratny :-P
Ale rozbijajac system na czynniki pierwsze to:
Na początku 1gym 10monet w sekundę , po aktualizacji 1gym to 10monet w 10godzin a teraz 1gym 10monet w 1godz40min.

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości