• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pokecoins :)

Do tej pory zbieraliśmy 10pokecoisow z gyma na dobę, a jak zbierać kasę po ostatnich zmianach?
Zobacz też

Pokemon który jest zbity, zaglodzony i wraca do Ciebie przynosi coiny.
Nie wiadomo jak to naliczają, czy 24h czy godzinowo ale limit dzienny dalej jest 100 monet.
Więc jak jednego dnia wróci 3 poki po 50 mont to tracisz 50 monet Uśmiech

(06-23-2017, 12:41 )mastacz napisał(a): Nie wiadomo jak to naliczają, czy 24h czy godzinowo

Naliczany jest 1 coins za pełną godzinę w gymie. Kasa pojawia się wkrótce po powrocie pokemona.

up 1 godz ? na pewno ? to nie możliwe gymy zmieniają się co 20-40 min to jak mają być tam poki dłużej niż godzinę ?

dziś wbiłem się w 6 aren (w tym 1 przejęta) wróciły 3 poki i 0 monet!

(06-23-2017, 13:20 )bart napisał(a): up 1 godz ? na pewno ? to nie możliwe gymy zmieniają się co 20-40 min to jak mają być tam poki dłużej niż godzinę ?

dziś wbiłem się w 6 aren (w tym 1 przejęta) wróciły 3 poki i 0 monet!

U mnie sami czerwoni, znikoma ilość żółtych i ja, chyba jedyny niebieski. Więc o darmowych motetach mogę zapomnieć. Dziś dostałem 3 pokecionsy, a poki miałem w  5 gymach. W starym systemie miałbym 50 monet.

@up właśnie 3 monety a nie 30... to jakaś masakra trzeba po 5 godz dziennie chodzić pilnować poków w gymach by mieć kilka monet a zebranie na spokojnie 20 monet to nielada wyczyn by mieć je na konkretną godzinę... nie dość że praktycznie nic nie jest zależne od nas ( w poprzednim systemie decydowaliśmy kiedy zbieramy monety) to jeszcze wpadają na prawdę śmieszne ilości monet Smutny .

Niantic chce zwiększyć swoje dochody ze sprzedaży monet innego wytłumaczenia nie ma.

Odebralem 5 za Gyrdosa, ale Ryhdon juz 11 godzine siedzi wiec zobaczymy ile usiedzi Oczko
[Obrazek: 2cyje6s.png]
"Towarzystwo poszukujących prawdy jest nieskończenie lepsze niż tych, którzy wierzą, że ją znaleźli." Terry Pratchett

Ważne info, zwiększono częstoliwość przyznawania waluty: https://www.reddit.com/r/TheSilphRoad/co...eSilphRoad
[Obrazek: generator.php?action=generate&uid=11048&...ive=Rhydon]

Miałem złe przeczucia co do reworku gymu i się nie pomyliłem. Naprawdę nie można było zostawić starego odbioru kasy? Teraz mamy taką sytuację, że nasze pokemony siedzą w gymach, ktore ciezko podbic w pojedynke, przez co beda tam siedziec i siedziec, a my nic z tego nie mamy. Sorka w koncu przyjdzie nam 50 coinsów po kilku dniach, bo taki jest limit. Kij z tym, że pokemon siedział 100h i powinien zarobić np 100 coinsów. No ale przecież można sobie stworzyć konto zhackowane i zbijać swoje gymy... parodia.
NIE KLIKAĆ[/url]

To by tłumaczyło dlaczego dostałem więcej monet niż powinienem.

Około południa, po 12h 8m powrócił do mnie pierwszy Pokemon, a ja otrzymałem 12 monet, czyli tyle ile powinienem, gdyż zgodnie z wcześniejszymi informacjami powinno się otrzymywać 1 monetę za każdą godzinę poświęconą obronie areny. Ale, ale... Około 19:30 wrócił do mnie drugi Pokemon, który bronił inną arenę przez 20h 31m, czyli powinien wzbogacić mnie o 20 monet. Pomijając fakt, że nie dostałem informacji ile monet otrzymałem (zapewne przez lagi), z wyliczeń wyszło mi, że tym razem otrzymałem 88 monet. Zresztą tyle samo monet dostała moja córka, która broniła tą samą arenę przez ten sam czas.

Pytanie tylko, jak to się ma do najnowszych informacji o limicie dziennym, który zgodnie z nimi wynosi 50 monet, gdyż ja zarobiłem w sumie 100 monet. Zobaczę ile monet zarobią kolejne Pokemony, choć Niantic cały czas testuje nowy system i zmienia go dostosowując do oczekiwań graczy, choć te zwykle są większe niż Niantic chce dać.

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości