• 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nowe GYMy

Godzina 24:00 zalogowalem sie i jest !!
Wizulanie zmienily sie Pokestopy. Gymy jeszcze nie ruszyly, ale wstane wczesnie rano zeby to sprawdzic. Ciekaw jestem co jeszcze znajde.
Wyglada to tak:
[Obrazek: Ux2aRmoaIyj-7fboVfwKp7antvoOldGlaBTkfcbe...5-h1572-no]
[Obrazek: xRORYdGt_YvqEAQ5By_rRw1QqxUsHEBw7ekN_6as...5-h1572-no]
[Obrazek: TwstSe1E9lQCcbajw1OzW3giiMAN5qtIPmJi70nN...0-h1048-no]
Polecam sciagmac z apkmirror. To pierwsza aktualizacja od wprowadzenia buddy na ktora nie warto czekac. To moje zdanie.
[Obrazek: 2cyje6s.png]
"Towarzystwo poszukujących prawdy jest nieskończenie lepsze niż tych, którzy wierzą, że ją znaleźli." Terry Pratchett

Zobacz też

Ale to i tk jeszcze nie działa Uśmiech
A aktualizacjami jednak wole sie wstrzymać bo to zuo Uśmiech

zdjęcia się nie otwierają na tel i na PC w chromie,
Co do pobierania aktualizacji poczekam, po ostatnich rzekomych problemach z logowaniem (mam acc PTC) i starą wersję PGO 0.63.1 logowałem się bez problemów przez ostatnie dni o każdej porze, ludzie z nowsza wersją mieli problemy, a ta najnowsza wersja i tak nie potrzebna dopóki serwer nie uruchomi gymów. (ogólnie nie rozumiem parcia na posiadanie najnowszej wersji jakiegokolwiek oprogramowania, po co być królikiem doświadczalnym, jeśli program nie wymusza aktualizacji po co to robić)

Co do Gymów i pokestopów to brak nowych zmian w stosunku do dnia wczorajszego.

Aktualizacja na androida jest w sklepie play, śmiga normalnie (na koncie google).

(06-21-2017, 10:26 )bart napisał(a): zdjęcia się nie otwierają na tel i na PC w chromie,
Co do pobierania aktualizacji poczekam, po ostatnich rzekomych problemach z logowaniem (mam acc PTC) i starą wersję PGO 0.63.1 logowałem się bez problemów przez ostatnie dni o każdej porze, ludzie z nowsza wersją mieli problemy, a ta najnowsza wersja i tak nie potrzebna dopóki serwer nie uruchomi gymów. (ogólnie nie rozumiem parcia na posiadanie najnowszej wersji jakiegokolwiek oprogramowania, po co być królikiem doświadczalnym, jeśli program nie wymusza aktualizacji po co to robić)

Co do Gymów i pokestopów to brak nowych zmian w stosunku do dnia wczorajszego.

Cóż, niukt nie lubi byc królikiem doświadczalnym ale wszyscy chca jak najbardziej zoptymalizowanej aplikacji Uśmiech Więc ja się daje jako królik.
Co do zdjęć, uzywam Chroma wszedzie. Na tele, w pracy i w domu na lapku i wszędzie mi się otwierają Uśmiech
"Towarzystwo poszukujących prawdy jest nieskończenie lepsze niż tych, którzy wierzą, że ją znaleźli." Terry Pratchett

@up nie chce wyjść na złośliwego ale "optymalizacja" u Niantic to: 1-2min wgrywanie się gry (na iOS zawsze 2-3sek), gubienie zasięgu GPS , errory w gymach itd, wolę poczekać Uśmiech

Zwłaszcza że gymy nie rusza bez wymuszonej aktualizacji gry, przynajmniej będzie wiadomo od rana że juz działają no i ta nutka niecierpliwości... bezcenna.

btw - zdjęc na FF tez nie widać.

Czyli wyszedlem na jedynego napalonego ;D Mialem nadzieje ze jak jest aktualizacja to juz bedzie hulac, ale sie wczoraj i dzis z rana przeliczylem Oczko

Dziwne z tymi zdjeciami.

ja pobrałem apke z apk mirror chyba 2 minuty po uploadzie, moi kumple zaraz za mną. Więc nie jesteś sam Oczko

Wysłane z mojego Redmi 4 przy użyciu Tapatalka
[Obrazek: generator.php?action=generate&uid=5100&n...=Exeggcute]

Jednak u mnie powstał jeden gym zawsze to coś :-D

Ale nie napawam entuzjazmem z tymi idącymi zmianami