• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Event ognisto lodowy

Co do bonusów w event nie wiem czy już o tym pisałem ale wydaje mi się że zrobią tak by za rzut great + podkręcenie wychodziło 500xp (co przy odpalonym jajku daje 1k XP za poka) to by było rozsądne.
Same gymy są tak łatwe do popsucia co udowodniły kiedyś to zmiany ataków o kilka milisekund lub źle dobrany exp za zbijanie poków że trudno wróżyć co to wyjdzie.
Zobacz też

(06-09-2017, 20:01 )mastacz napisał(a): A masz plecaki na full ?
Ja zrobiłem plecaki, ostatnio kupiłem jajka ok 36 więc też mi starczy.
Monety zbieram na zapas (może zwiększą plecaki) na inkubatory nie wydaje bo IMO szkoda, z jajek i tak mało co ciekawego leci Uśmiech

Zobaczymy co oni zrobią, plotki słyszałem ze może być pvp
Plecak na full i miejsce na poki 800

Się nacieszyłam dużą ilością pieniążków, córka mi kupiła pakiet jajek ten największy teraz mam prawie 50 jaj by to szlak

Ludzie!!. Spokojnie . To tylko gra. Będzie co będzie . Ja gram prawie 2 miechy ( 24 mi minie 2 ) lvl połowa 29 -- nie wydałem żadnej złotówki na pokecoinsy -- wszystko uzbierane km i ciężką harówą( mała mieścina i trzeba się na wszystko nachodzić) - mam tylko powiększony zbiór poków o 50 sztuk. SPOKOJNIE. Świat dalej się kręci :-)
TOŻ TO TYLKO GRA!!!!!!!!!!!!!!

(06-11-2017, 16:38 )nemonik7 napisał(a): Ludzie!!. Spokojnie . To tylko gra. Będzie co będzie . Ja gram prawie 2 miechy ( 24 mi minie 2 ) lvl połowa 29 -- nie wydałem żadnej złotówki na pokecoinsy -- wszystko uzbierane km i ciężką harówą( mała mieścina i trzeba się na wszystko nachodzić) - mam tylko powiększony zbiór poków o 50 sztuk. SPOKOJNIE.  Świat dalej się kręci :-)
TOŻ TO TYLKO GRA!!!!!!!!!!!!!!

Nieprawda, skoro widze te stworki realnie po włączeniu filtra AR to chyba nie jest tylko gra...
Może jeszcze powiedz że Mikołaja tez nie ma a dzieci wychodzą z czegoś innego niż kapusta ?

Ja wydałem na gre dużo, wyniosłem z domu TV i większość mebli zastawiłem w lombardzie... nawet telefon sprzedałem by mieć na coiny i łapie na kalkulatorze.

Dawać mi tu te Cyndaquile, Houndury, Charmandery i Laprasy. Nie chcem Jynxów !!
[Obrazek: 2cyje6s.png]
"Towarzystwo poszukujących prawdy jest nieskończenie lepsze niż tych, którzy wierzą, że ją znaleźli." Terry Pratchett

@up zapraszam do Warszawy jest wylęg wszystkiego co wspominałeś i to są ilości hurtowe 4 Charmandery przy 1 pokestopie Język (poza Houndury - one były przez ostatnie 4lub6 tyg w końcu się skończyły i nie zajmują miejsca) Lapeasów tez sporo ok 8-10 dziennie.

szybki edit:

jednak Houndury są tylko w małych ilościach 3-4szt w parku

Jedyne na co czekam w evencie lodowym to te Laprasy (liczę że w nowym systemie gymów będą dosyć wysoko) i ten bonus za dobre rzuty ciekawe ile dadzą.

Nie ma się co tak hurraoptymistycznie nastawiać. Zobaczymy wszędzie Jynx, gdzieniegdzie Swinub, czasem Sneasel, dla urozmaicenia Ponyta. Język

Ja potrzebuje tylko Cyntaquila z 2 generacji ale pewnie i tak będzie wyleg jynx,swinubów(do którego mam 145 candy) i pewnie jakis beznadziejnych pokemonów Język
"Powoli i z rozmysłem potyka się ten, który biegnie"

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości