• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Event ognisto lodowy

Fajnie teraz jak zbieram 60 monet dziennie i gymy trochę urosły nawet jeden na 10 to zablokują i chu... z tego będzie. Jak grać z innymi jak ja nikogo nie znam kto gra a i nawet nikogo nie widuję przy gymach ? Bezsensowne
Zobacz też

(06-08-2017, 14:56 )Qirdich napisał(a):
(06-08-2017, 14:43 )WieRtaR napisał(a): Nie rozumiem tej blokady GYMów. Czyli zawieszą obiekty, czyli Pokecoiny nie wpadną, jak PokeCoinsy nie wpadną to jak mam kupić promocyjny LuckyEgg ? Czyli trzeba wydać $$$. Cwany ten Niantic.

Event zaczyna się PRZED zablokowaniem gymów (według plotek 16 czerwca), a wcześniej pojawi się stosowne ogłoszenie.

Ale w ciagu dalszym trakcie eventu mozna by dozbierac na dodatkowe jajka co sie moze nie udac bo w polowie zablokuja GYMy. Cieszy mnie ze idzie zmiana (okaze sie czy na dobre czy na zle). Ale wydawalo mi sie ze takie zmiany da sie wprowadzic bezposrednio i zablokowan GYMy na 4 godzinki i zrobic to bezinwazyjnie. A z tego co zrozumialem zawieszenie bedzie dluzsze.
[Obrazek: 2cyje6s.png]
"Towarzystwo poszukujących prawdy jest nieskończenie lepsze niż tych, którzy wierzą, że ją znaleźli." Terry Pratchett

Ale o czym wy mówicie? jakie blokowanie gymów ?
Dyskutujecie o czymś o czym nie mówicie... Info jakieś ??

(06-08-2017, 18:01 )mastacz napisał(a): Ale o czym wy mówicie? jakie blokowanie gymów ?
Dyskutujecie o czymś o czym nie mówicie... Info jakieś ??

http://pokemongo.nianticlabs.com/en/post...ersary2017
[Obrazek: generator.php?action=generate&uid=11048&...ive=Rhydon]

Gymy bedą zablokowane tak po 20 Czerwca;p wiec możecie jeszcze zbierac monety do 20,pisze ze po evencie beda blokowac a event trwa do 20 Duży uśmiech
"Powoli i z rozmysłem potyka się ten, który biegnie"

Ja mam zapas monet bo nie ma na co wydawać :-( jajek mam z 23 to nie potrzebne mi

A masz plecaki na full ?
Ja zrobiłem plecaki, ostatnio kupiłem jajka ok 36 więc też mi starczy.
Monety zbieram na zapas (może zwiększą plecaki) na inkubatory nie wydaje bo IMO szkoda, z jajek i tak mało co ciekawego leci Uśmiech

Zobaczymy co oni zrobią, plotki słyszałem ze może być pvp

Już chyba mało kto w to gra, moje gymy w centrum Warszawy stoją od tygodnia i nikt ich nie rusza nawet, a pogoda idealna. Jak była zima i fatalna pogoda to gym wytrzymywał max parę godzin. Sam już włażę tylko żeby zebrać monety z gymów, złapac pierwszego pokemona i przekręcić pokestopa. Minuta dziennie, a i tak zapominam czasem. Gra stanęła w miejscu.

@up gdyby monety był bardziej potrzebne a raczej gymy dawały więcej ciekawych rzeczy to by miało sens, a teraz po co mam trzymać poka w gymie lub tracić 20-30min na zbicie 10lvl gymu ? kiedyś to był pewien rodzaj chwalenia się pokami a teraz snorax 2900 czy dragonajt 3100 znika wśród innych. 3 gymy stoją od 2-3tyg , rotacja tylko na dole areny, widać że ktoś komuś podbiera miejsca środkowe miejsca nie do ruszenia. Poki odpalane na 10-20 min dla nagród i by trochę metrów przejść z jajkiem .

A ja mam odwrotnie. Mam nowy telefon i wreszcie moge zacząć robic gymy i codziennie zbijam po 2-3 gymy 10 lvl. W sumie tyko to robie i bonusy. Mikstur mam zapas na długi czas... obecnie ponad 250 max rev.

Co do zmiany i blokady gymów to podobno (bo dalej sa jedynie plotki i domysły) mają zrobić ich pełen reset. Kazdy pok wróci do trenera. Nie wiem co oki robia ale obawiam się że będzie gorzej jak zwykle. Niby zamysł jet ok by w gymie było np max 1-2 pok danego gatunku ale to blokuje gymy 10lvl bo nie da się juz takiego zrobić. obecnie 10 lvl zbija się łatwo a co dopiero jak z powodu limitu będą tam poki ok 2000 CP do 3000Cp... chyba robić nowe poki będzie trzeba.

Sam event też do bani, bpnus za lepszego cela nie wiele w sumie da i nie jest motywacją do wzmorzonego grania. Poki jakie będą się częsciej respiły w sumie tez nie są jakoś mocne.

Licze jednak na to że zaskoczą nas/mnie jednak miłą i grywalną zmianą. Puki co nie chce by coś robili bo tak jak jest jest dobrze.