• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Event ognisto lodowy

Jynx na każdym kroku...

Tego się obawiałem Smutny
Zobacz też

Cukierki x2 by się przydały za łapanie i odsyłanie mam ponad 100 karpi do wysyłki :-D ewentualnie pył x2 dawno tego nie było już :-(

Zgodnie z nowym wpisem na stronce, dobrze rozumie, że oni chcą wprowadzić kooperacje z innymi ludźmi w gymach?

Ja i tak jestem żółty, GYM trzyma się mi średnio dwa dni a z Blisseyami udaje się zdobyć albo odpowiednio podbić swojemu prestiż jednemu albo góra dwóm w miesiącu ;p dla mnie mogliby GYMy nawet zlikwidować Smutny

To nie plotki, tylko oficjalne info Język Gymy mają wyłączyć na jakiś czas, potem jakaś nowość z nimi

Unibail-Rodamco co to za sklep ? google podpowiadają że gdzieś w Złotych Tarasach , warto tam zajrzeć ?
Nowe wieści o evencie, jedyne o co się martwię to co z pokami w gymach, oby moje szybko padły i wróciły.

Z wikipedii:

"Unibail-Rodamco – francusko-holenderskie przedsiębiorstwo działające na rynku nieruchomości komercyjnych (centra handlowe, centra konferencyjne, hale wystawowe, powierzchnia biurowa)."

Czyli to raczej nie kwestia "wydarzenia w sklepie", tylko "wydarzenia na terenie posiadanym przez firmę".

RIP 9 gymów, oby nie zrobili, że samemu nie da się sensownie dobijać do nich. xD
[Obrazek: generator.php?action=generate&uid=11048&...ive=Rhydon]

Nie rozumiem tej blokady GYMów. Czyli zawieszą obiekty, czyli Pokecoiny nie wpadną, jak PokeCoinsy nie wpadną to jak mam kupić promocyjny LuckyEgg ? Czyli trzeba wydać $$$. Cwany ten Niantic.
[Obrazek: 2cyje6s.png]
"Towarzystwo poszukujących prawdy jest nieskończenie lepsze niż tych, którzy wierzą, że ją znaleźli." Terry Pratchett

Jak zmuszą do współpracy z innymi to będzie tragedia, po pierwsze każdy powinien mieć wybór czy chce grać sam czy w grupie, a po drugie to nie wyobrażam sobie integracji z dziećmi które lepiej przeklinają niż ja Oczko

(06-08-2017, 14:43 )WieRtaR napisał(a): Nie rozumiem tej blokady GYMów. Czyli zawieszą obiekty, czyli Pokecoiny nie wpadną, jak PokeCoinsy nie wpadną to jak mam kupić promocyjny LuckyEgg ? Czyli trzeba wydać $$$. Cwany ten Niantic.

Event zaczyna się PRZED zablokowaniem gymów (według plotek 16 czerwca), a wcześniej pojawi się stosowne ogłoszenie.
[Obrazek: generator.php?action=generate&uid=11048&...ive=Rhydon]