• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Event ognisto lodowy

https://pokemongohub.net/post/breaking-n...nt-leaked/
Zobacz też

XP x2 z pominięciem ewolucji całkiem spoko.
Szkoda że 2 główne typy pokemonów razem mają event. Żadnego z powyższych poków mi nie potrzeba (szczególnie że obecnie wszystkie stworki z listy mają swoje miejsca spałnów w parkach w Warszawie), to skupię się na łapaniu szczurów, gołębi i świń podkręconymi great i ultra bolami Język

Mi brakuje Cyntquila do ewolucji wiec event sie przyda,no i jestem blisko 34 poziomu wiec exp sie także przydaJęzyk,Niantic robi dobrą robote Język
"Powoli i z rozmysłem potyka się ten, który biegnie"

Mnie bardziej niż sam event to ciekawi czy znów padna serwery i czy będzie błąd typu na każdym rogu ulicy lapras :-P

Cyndaquile na plus Uśmiech i Chętnie bym zrobił Charizarda z ognistymi atakami Uśmiech
[Obrazek: 2cyje6s.png]
"Towarzystwo poszukujących prawdy jest nieskończenie lepsze niż tych, którzy wierzą, że ją znaleźli." Terry Pratchett

Chalizarta nie mam a pewnie będzie pełno vulpix których nie dawno i tak miałem wysyp

Event marny tym razem i nie ma większego sęsu grac w tym czasie.
Mnie jedynie pieski by interesowały lecz raczej by nazbierać cukierków na zapas - a może kiedyś wróci do łask Uśmiech

A wiadomo coś o buddy? Będzie może szybciej liczony jak przy kamiennym?

@up to są tylko plotki o evencie i niantic może coś więcej dodać. Na chwilę obecną nie ma nic o buddy.
Wątpię by dodali więcej cukierków za cokolwiek.

Plotki ale raczej pewne.
Czy coś dodadzą ? wątpie. Buddy już był a oni raczej nie powtarzają tak szybko niespodzianek.

Edit: dobrze że są takie przecieki i można się jakoś przygotowac na event. Ananaski trzeba zachomikować i plecak przed rozpoczęciem uzupełnic Uśmiech