• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dodawanie Pokestopów przez Ingress?

Siemka ponoć gracze z minimum 16 levelem w grze Ingress mogą zgłaszać pokestopy(portale) poprzez stronę opr.ingress.com.Czy ktoś sprawdzał czy rzeczywiście da się dodać nowy pokestop(portal) do gry.Z góry dzięki za odpowiedź
  Odpowiedz

Z tego co wiem to tak. Jest na to wiele dowodów w internecie. Problem taki, że ludzi co mają 16 level w Ingress jest na lekarstwo.
NIE KLIKAĆ[/url]
  Odpowiedz

16 poziom w ingresie,to tak jakby 40 lvl w pokemon go..
"Powoli i z rozmysłem potyka się ten, który biegnie"
  Odpowiedz

Pytanie mam czy Jak mam 18 level w pokemon go moge zglosic zeby zroobili pokestopa ?
  Odpowiedz

Czyli nikt tu z forum nie ma 16 levela w ingress?Kurde szkoda bo chciałbym w swojej miejscowości pozgłaszać kilka pokestopów bo do najbliższego mam prawie 11km Smutny
  Odpowiedz

Ogólnie to trochę slamdal, że tylko w ten sposób można dodawac Pokestopy. To tak naprawde zupełnie inna gra i świadczy o lenistwie Nianticu. Zresztą kiedyś była zakładka by zgłosić gym czy pokestop, ale ciągle jest zablokowana z notatką, że nie można. Myślę, że trzeba zgłąszac pretensje, pokazywać że jest problem. Niantic trochę słucha fanów, że szansa na zmiane polityki jest.
NIE KLIKAĆ[/url]
  Odpowiedz

Witam. Strona opr.ingress.com służy do oceniania czy zgłoszona propozycja portalu nadaje się do wprowadzenia jej do gry i tylko tyle.
Nie można tam zgłaszać nowych portali. Możliwość zgłaszania portali w ingress została wyłączona dawno (chyba z półtora roku temu) .
Zapewne gdy zostaną ocenione wszystkie propozycje które wiszą w kolejce to Niantic przywróci możliwość zgłaszania nowych portali.
  Odpowiedz

W scaner redacted od 10 lvl ma sie 14 zgloszen na 14 dni. Problem moj jest taki ze na 13 zgloszen tylko 2 weszly w ocenianie(negatywnie) a reszta nawet na maila info nie doszło. Wiec lipa jakaś.
  Odpowiedz