• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Event KAMIENNY

Polecicie mi jakis skaner do szukania larvitarów?
"Powoli i z rozmysłem potyka się ten, który biegnie"
Zobacz też

Jeden dzień a już mam na omastara. Za przyjaciela ustawiłem rhorna ale już zmieniłem bo jest ich też dużo. Nawet trafił mi się grawler a to dopiero początek ale widać więcej pokemonów kamiennych niż było to podczas eventu trawiastego

Na radarze pokazały się Graveler i Magcargo. Masa Onyksów (i trafiony metal coat Duży uśmiech), kabuto i rhyhornów. Nadal czekam na Larvitara, ale za samo chodzenie z wyklutym powinienem w weekend dostać wystarczająco cukierków, by robić Tyranitara.
[Obrazek: generator.php?action=generate&uid=11048&...ive=Rhydon]

Nie ma jeszcze Larivitara, a wczoraj w Bytomi nie zadarzylem po niego i sie zdespawnowal Smutny
[Obrazek: 2cyje6s.png]
"Towarzystwo poszukujących prawdy jest nieskończenie lepsze niż tych, którzy wierzą, że ją znaleźli." Terry Pratchett

Dzień drugi - widziano 0 (słownie: zero) Larvitarów, nawet na radarze. Ale wpadł drugi Aerodactyl, yay! Tylko drugi raz pod rząd najgorszy moveset...
Plus jest taki, że moich ulubionych Kabuto jest w okolicy od cholery i trafił mi się jeden z wysokim CP i 90% IV. Co z tego jak moveset Kabutopsa wyszedł znów najgorszy.
Teraz tylko liczyć, że Omastar w końcu przełamie złą passę...
[Obrazek: f9dyd0.png]

Ja złapałem dziś z 5,6 larvitarów u mnie pojawiają sie co 30 minut Język
"Powoli i z rozmysłem potyka się ten, który biegnie"

Mi sie bardzo ten event podoba Uśmiech wprawdzie larvitara nie widzielismy zadnego do tej pory, ale w 4 godzinki zrobilismy ewolucje Slugmy i dozbieralismy cukierkow na Blissey wreszcie. Jeszcze troche trzeba z nia pochodzic, zeby miec cuksy na power up, a juz mylalam, ze trzeba bedzie zasuwac po 15-20 km na jedno ulepszenie Język mielismy dluzsza przerwe w pokemonach, bo pogoda byla okropna, choorwalismy tez na zmiane, albo w pracy urwanie glowy itd, a teraz piekne sloneczko, wiec odpalilismy gre znowu a tu taki mily event. Duzy plus jest taki, ze tych pokemonow kamiennych naprawde pojawia sie cala masa, dzis juz 4 onixy zlapalismy, a wczesniej, grajac od listopada, ledwo dwa wpadly. Udalo sie tez zrobic drugiego Rhydona i pierwszego Golema. No i wbilismy wreszcie 26 lvl Uśmiech

A ja zrobiłem Rhydona, który obecnie jest moim najlepszym pokemonem Uśmiech Ma 1700 CP.

Ja zaraz jak sie zaczoł event widziałem 1 larwitara na mapce ale nie łapałem a po jakimś czsie 2 sztuki w jednym miejscu złapałem.
Później grałem dość spor to nawer nie widziałem na skanecze. tak więc moj fart sie skończył chyba Uśmiech

Dzień trzeci - dalej ani widu ani słychu w mojej okolicy o Larvitarze. Kolejny Aerodactyl, parę Onixów, Geodude'ów i pojedyncze Kabuto, Rhyhorny czy Omastary.
Muszę jednak przyznać, że dzisiaj jakby tych kamiennych widywałem mniej. Znów często wpadałem na jakieś Natu, Sentrety albo Rataty. Czyżby przykręcili kurek?
Eh, pewnie to tylko moje szczęście... Tak jak z dzisiejszym Aerodactylem, który znów miał ten sam tragiczny moveset. Pozdrawiam Uśmiech
[Obrazek: f9dyd0.png]