• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Event KAMIENNY

Juz dziś po 21 zaczyna sie kolejny event i trwać będzie tym razem tydzień.

Info
http://pokemongo.nianticlabs.com/en/post...reweek2017

- pokemony kamienne (w tym tyrko podobne)
- 4x szybszy buddy
- zwiększony drop z stopów
- rabat na piłki w sklepie
- nowa czapka (podobno free)
Zobacz też

ponoć bedą Larvitary,pupitary i Tyranitrary Język a na to własnie licze
"Powoli i z rozmysłem potyka się ten, który biegnie"

Kolejny nic nie wnoszący event, stop z takimi111!!! Dla botów... Duży uśmiech

Km se ponabijam, Blissey zrobie, potem Machopa wrzuce na Machoka i chyba na koniec Cyndaqiula bo z tymi mam najwiekszy problem ;D Jaki wasz pomysl na event ?? Oczko
[Obrazek: 2cyje6s.png]
"Towarzystwo poszukujących prawdy jest nieskończenie lepsze niż tych, którzy wierzą, że ją znaleźli." Terry Pratchett

Ja liczę na omanity bo nie mam omastarati dopakować plecak ananasami uważam ich tylko na karpie a i tak cierpię na braki cały czas

Pamiętajcie by na buddy ustawić poka co ma 5km i dziś trzeba zrobić 4,7km i w czasie eventu uruchomić grę i dostaniecie 3 cukierki Język

Ja mam 70 ananasów w plecaku bo nie ma na co użyć a na gołębie marnować nie będę :/ Lepiej mieć brak bo się wykorzystało w dobry sposób Uśmiech

Z drogiej strony racja. Na pokemony 3 forma nie uważam bo szkoda ananasów a i pokemon i tak ucieknie po kilku rzutach chyba specjalnie to zrobione

Rhydon Youtuber Friz złapał tyranitara na drugą zółta malinke,i mu nie uciekł
"Powoli i z rozmysłem potyka się ten, który biegnie"

(05-18-2017, 17:35 )DjVaporeon napisał(a): Rhydon Youtuber Friz złapał tyranitara na drugą zółta malinke,i mu nie uciekł

Z nim to dziwne rzeczy są czasem. Kiedys widziałem jak snorlaxa ok 2000 łapał samą czerwoną "bo mu szkoda piłek".
Ma szczęsćie i tyle.

Ja podczas eventu zajmę sie chyba larvitarem bo nie mam za dużo cukierków i chyba standardowo snorlaxa bo tego nigdy za wiele a cięzko na drop z jajek Uśmiech

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości