• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nie nalicza cukierków do buddy

Cześć,  czy spotkaliście się kiedyś z problemem z naliczaniem cukierków do buddy? Ja mam czasami taki problem, że pomimo przebycie odpowiedniego dystansu nie dostaje za niego cukierka. Dla przykładu dziś zostawiłem na noc włączony telefon. Z buddy przeszło mi podczas tej nocy dystans kilkunastu kilometrów a żadnego dodatkowego cukierka nie dostałem. Problem rozwiązuje jedynie zmiana buddy na innego, też tak czasami macie?
[Obrazek: generator.php?action=generate&uid=6493&n...e=Vaporeon]
Zobacz też

Ja szczerze takich problemów nie mam,normalnie mi nalicza cukierki,no czasami odrazu nie widac cukierka ale to gra musi go zaliczyc co trwa pare sekund ale myśle ze to norma.. może jakis towarzysz jest aktualnie uszkodzony? albo coś ze strony serwera?
"Powoli i z rozmysłem potyka się ten, który biegnie"

Poszperałem trochę i okazało się, że niektórzy potwierdzają istnienie czegoś takiego jak "dzienny limit kilometrów" jaki możemy przejść z naszym buddy. Piszą o 40 km na dobę i potem nie dolicza już cukierków. W moim przypadku jest to ok. 30-35km i brak cukierków chociaż dystans do jajek dolicza się dalej normalnie. Dziwne...
[Obrazek: generator.php?action=generate&uid=6493&n...e=Vaporeon]