• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Event Trawiastych poksów

Dobrze się zaczyna Duży uśmiech [Obrazek: 65a71a9dfdbc91e9bc035ef0be9dec58.jpg][Obrazek: 580d39f687262c2a2b4f51bff9801a24.jpg]

Sent from my iPhone using Tapatalk
Zobacz też

Wręcz ŚWIETNIE! Paras i Exeggcute, niech sobie wsadzą tam gdzie słońce nie dociera póki co Język

Święto Trawy! Duży uśmiech Haha! Uśmiech

Super. Teraz każdy będzie miał chyba już Exegcutora. A ja po cichutku liczę na 125 cukierków do Chikority... szanse są...

(05-05-2017, 09:15 )bart napisał(a): Jak obstawiacie Tangela w ogóle się pojawi na dziko ? Pewnie będzie tak rzadka jak Chansey podczas walentynkowego eventu Język 

Jedyna Tangela jaką złapałem, była na wabiku, i to na początku przygody z pokémonami jeszcze we wrześniu Uśmiech   tyle... nigdy więcej jej nie spotkałem.

To ja tangele miałem dwa lub trzy razy z jajka i dwa razy lub trzy na dziko

Wysyp jajek i tego coś co powstaje słonecznik. Cikority dwie złapałem i jednego bulbasaura już blisko bardzo do meganium i venusaura

Tangele też się pojawiająUśmiech

[Obrazek: RyI6HNL5AwYmvl0MEjgY4C-ic4HpCIOul-BFMo0_...81-h676-no]
[Obrazek: 2cyje6s.png]
"Towarzystwo poszukujących prawdy jest nieskończenie lepsze niż tych, którzy wierzą, że ją znaleźli." Terry Pratchett

Tangela to przecież ładny z jajek leci/leciał Uśmiech nie rozumiem czemu wam tak na nim zależy, większego CP niż tego z jajek pewnie sie i tak nie uświadczy.
Ja miałem ich chyba z 10 i podczas cukierków 2x został jeden, i tak nie używany nigdy Uśmiech

Dziś mi sie pierwszy słonik na dziko trafił Uśmiech wczoraj pan Palma ale z 800 CP tylko.

(05-07-2017, 15:26 )mastacz napisał(a): Tangela to przecież ładny z jajek leci/leciał Uśmiech nie rozumiem czemu wam tak na nim zależy, większego CP niż tego z jajek pewnie sie i tak nie uświadczy.
Ja miałem ich chyba z 10 i podczas cukierków 2x został jeden, i tak nie używany nigdy Uśmiech

Dziś mi sie pierwszy słonik na dziko trafił Uśmiech wczoraj pan Palma ale z 800 CP tylko.

W wcześniejszych postach było że komuś jako wpis do Pokedexu brakuje, więc wtedy ludziom zalezy.

Ta którą złapałem 30 lvl 1600+ CP więc lepiej niż z jajka, no ale IV wiadomo"not likely) Smutny
[Obrazek: 2cyje6s.png]
"Towarzystwo poszukujących prawdy jest nieskończenie lepsze niż tych, którzy wierzą, że ją znaleźli." Terry Pratchett

No to fakt ładna Ci się trafiła Uśmiech zawsze do prestiżowania może się przydać, tak jak 90% pozostałych pokemonów Język

Dziś nawet lury odpalone u mnie ale jak zwykle pogoda do dupy

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości