• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Event Trawiastych poksów

W piątek 5.5.17 rusza event pokemonów Trawiastych,o godzinie 22-23 i będzie powiekszony resp bulbasaura,chicority,wszystkich trawiastych ja bede zbierał czesciej chicoriteDuży uśmiech,czy bedzie coś dodatkowego? narazie nic nie wiadomo,mam nadzieje ze event bedzie fajnyJęzyk
"Powoli i z rozmysłem potyka się ten, który biegnie"
Zobacz też

Lure module mają działać 6 godzin, choć przy takiej pogodzie raczej nie skorzystam z tego. Szkoda, bo specjalnie zachowałem dwa na taką okazję.
[Obrazek: generator.php?action=generate&uid=11048&...ive=Rhydon]

Dodam że to nie taki zwykły event a raczej weekend.
Czas trwania tylko do poniedziałku tj 8.05.17

Jak obstawiacie Tangela w ogóle się pojawi na dziko ? Pewnie będzie tak rzadka jak Chansey podczas walentynkowego eventu Język
Przy evencie wodnym był shiny pokemon ciekawe czy tym razem będzie, szkoda że te shiny pokemony trawiaste gdzie zmienili kolor poka są takie brzydkie i większość wygląda jak... przetrawiany kebs. Czerwony gyarados kozak , czarny charizard jedno wielkie wow, a trawiaste ? bardziej zielony scyther lub żółta uschła palma nie robią wrażenia.

Na licze na Sunkerony których mało i oczywiście na Chicority Uśmiech Moja żona pewnie ucieszy się choć z jednej Tangeli bo nie ma wcale Uśmiech
[Obrazek: 2cyje6s.png]
"Towarzystwo poszukujących prawdy jest nieskończenie lepsze niż tych, którzy wierzą, że ją znaleźli." Terry Pratchett

Patrząc na poprzednie takie eventy oraz ramy czasowe nie wróże rewelacji Uśmiech

Lepszy rydz niż nic. Uśmiech Zobaczymy jak będzie to wyglądać w praktyce. Osobiście od eventów wolę nowości - jakieś usprawnienia typu personalizacja gry. No, ale cóż - event faktycznie łatwiejszy.
NIE KLIKAĆ[/url]

Ja również mam mieszane uczucia, zobaczymy jutro bo dziś tak późno to emeryty piją piwo Język

Ja już w zasadzie nie potrzebuję do Pokedexu, mam ich po 2-5, ale same mocne. Zależy co się będzie pojawiać, mam zamiar upolować wondery ze średnim CP do podbijania Vapków we własnych gymach.

Ciekawe, że w Krakowie event już się zaczął, głównie wysyp jajek dookoła a w Gdn jeszcze cisza, zero trawiastych. Inna strefa czasowa Oczko ?

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości