• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gry pokemon

Witam, mam zamiar zaopatrzyć się w 3DS i zastanawiam się od której generacji mogę zacząć przygodę. Czy od IV albo V. Pytanie także, które wersje byście mi polecili, Pokemon White czy Pokemon Black itp. I nie wiem czy można gry z DS grać na 3DS.
  Odpowiedz
Zobacz też

Wszystko kwestia gustu. Poczytaj bulbapedia, znajdziesz tam informacje o ekskluzywnych pokach dla danej wersji. Która generację zaczniesz też 9d ciebie zależy, najwięcej pokow będziesz miał w sun/moon, dobre wspomnienia w ruby/Sapphire.
Tak, na 3ds działają gry z ds.
Potrzebujesz szybkiej odpowiedzi? Nie chcesz czekac godzinami, az ktos odpisze w Twoim temacie? Dolacz do naszego serwera DISCORD:
[Obrazek: sukamakler.png]
  Odpowiedz

I tak zamierzac przejsc kazda czesc wiec luz Uśmiech a gdzie moge kupic jakies uzywane gry bo jak ogladalem na allegro to za glowe sie zlapalem ile moga takie gry kosztowac .
  Odpowiedz

Zagladaj na allegro. Czasem cos tak trafia w okazyjnej cenie. Proboj tez gumtree czy tam olx.
Sprawdzilem ostatnia ta stronke: http://gametrade.pl/gry/Nintendo-DS
Moze cos tu znajdziesz. Moge sie rowniez rozejrzec za grami w UK jesli chcialbys cos stad, ale musialbys mi dac prog cenowy i doplacic za wysylke. To wyjdzie cos kolo £2-£3 (15 ziko maks).
Ja kupuje gry stad: https://uk.webuy.com/ rzuc okiem, moze cos znajdziesz.
Potrzebujesz szybkiej odpowiedzi? Nie chcesz czekac godzinami, az ktos odpisze w Twoim temacie? Dolacz do naszego serwera DISCORD:
[Obrazek: sukamakler.png]
  Odpowiedz

Moi kumple wymieniają i kupują gry w sklepach powerplay, może masz u siebie w okolicy.
  Odpowiedz

Polecam Pokemon Fire Red,o ile jest na 3ds..
"Powoli i z rozmysłem potyka się ten, który biegnie"
  Odpowiedz

Mnie naszła ochota zagrać w Pokemon Crystal Duży uśmiech Oddech od GO.
  Odpowiedz

Mnie się udało na Allegro tanio dostać. Szukaj, może akurat ktoś coś wrzucił.
  Odpowiedz

(04-25-2017, 18:41 )DjVaporeon napisał(a): Polecam Pokemon Fire Red,o ile jest na 3ds..
Ja grałem na emulatorze na kodach i na opisie krok po kroku co trzeba robić :-D przeszedłem całą grę :-D
  Odpowiedz