• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Event Wielkanocny

Do której godziny będzie trwał?

jutro do 22.00 więc masz jeszcze prawie 36h.

zakładając spokojnym krokiem 4km/h z jednym inkubatorem można wykluć 14 jajek po 10km!!!

potrzebne będą jeszcze tylko pełne kieszenie powerbanków :-)

a więc... trampki (albo kozaki) na nogi i go go go go go !!!
[Obrazek: generator.php?action=generate&uid=6627&n...ve=Snorlax]

Wielkie oszustwo pisze "more cand" a dostaje się normalnie. Larwitar x2 27 cukierków i 23 cukierki jedynie cieszy IV 93% do tego wpadł dratini IV na poziomie 82+ jeszcze nie sprawdzałem ile dokładnie ale też koło 90% wyjdzie

@UP a z jakiego jajka masz Larwitar ? zmienione są tylko 2km i 5km. PGO podeszło do sprawy następująco: z jajek 2km normalnie nie ma Laprasów czyli 0 Candy a w event jest Lapras z jajka 2 km i jest do niego XX candy czyli jest więcej cukierków Oczko

Z 10 km larwitary , dratini, drzewko, skarmory i gligar. A teraz skarmory z 2km. Jak to będzie po evencie mam 7 jajek 2 km to muszę je wykluć w czasie eventu czy mogę po evencie dostać snorlaxa z 2km jaja?

Tego raczej nikt nie wie i jedynie mozna sie domyślać.
Skoro pok jest przypisany do jajka podczas losowania to po evencie będzie tak samo z tymi jajkami jak w czasie trwania - teoretycznie.

Mam wykupione 6 inkubatorów po 2 razy można użyć tylko na 2 szkoda mi a i jeździć 14 km też nie mam czasu

Pokemon jest przypisany do jajka od razu, czyli zamiast losować jajko to lobujesz pokemona.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Na wszelki wypadek wszystkie inkubatory zmarnowałam i wyklułem wczoraj chyba z 16 jaj 2 km wiem niebywale szczęście że leciały same 2 km. Dostałem żyrafę ,magby x2 elekida , smochama x2 i aerodaktyla chyba te siedzą w 10 a tak to pospolite i nie zauważyłem większej ilości cukierków około po 8

Ostatni dzień eventu a pogoda dalej kiepska...pewnie od jutra +15 będzie Uśmiech

jutro ma byc 8 stopni,ale byłes blisko xD
"Powoli i z rozmysłem potyka się ten, który biegnie"

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości