• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Event Wielkanocny

Ech, jest czas na grę, ale przy takiej temperaturze trochę ciężko na rower wyjść, a inaczej ciężko mi grać. Miałem plany dobić z 30. poziomu co najmniej do 33., ale wychodzi na to, że nawet do 32. nie dobiję. xD Tyle dobrze, że poszło sporo nowych ewolucji w końcu (w tym Blissey i Dragonite po wykluciu ich wcześniejszych form z dobrymi iv). Niemniej - jestem zły. Duży uśmiech
[Obrazek: generator.php?action=generate&uid=11048&...ive=Rhydon]
Zobacz też

Co myślicie o jajkach zebranych podczas eventu a nie wyklutych do piątku ? Będą dalej z nich leciały extra poki czy zostaną przywrócone do standardowych dropów ? Wszyscy wiemy co było z jajkami przedeventowymi wykluwanymi podczas eventu. Może będzie działało to w drugą stronę ?
Pogoda straszna, większość 'starych' jajek już wymieniłem ale przy okazji się przeziębiłem Duży uśmiech Trochę szkoda jednak tego nie wykorzystać.

Tak naprawdę już w chwili przekręcenia pokestopu i wypadnięcia jajka, gra losuje nam do niego pokemona. Także w chwili wyklucia gra nam tylko pokazuje jakiego pokemona nam wcześniej dolosowała do jajka. Jajka zebrane w evencie będą działały na zasadach z eventu nawet jak on się skończy.

Dzisiaj mi się odechciało grać jak zobaczyłem Kangaskhan w gyms Smutny

Odnośnie jajek to poleciały mi ze 4x10km, Snorlax wpadl CP1800+, a z tych 2km to nic specjalnego, Miltank najciekawszy a tak to sam szrot Oczko

Mi się odechciało grać jak zobaczyłem śnieg za oknem Oczko oby się wszystko rozpuściło do godz 16 Język

Mi się jajko poszło jebać po pierwszej ewolucji już mi gra się zawiesiła po ponownym uruchomieniu kilka ewolucji i znów reset i tak z 5 razy i później już tylko error. Nie wiem czy to wina telefonu czy internetu bo wyszło że jebany internet w plusie dziś to taki muł że zasięg jest internet LTE jest a strona w chrome się nie chciała nawet załadować tylko pogratulować jebanemu plusowi

U mnie także pada snieg.... Ta,snieg w kwietniu Chora pogoda,w dodatku psuje event i cały event poszedł w pizdu... zostały 2 dni ;/ a pogada nie dopisuje masakra
jedyny plus jest taki ze wiekszosc graczy wbiła wiekszy poziom i wkońcu cukierki sie przydały Uśmiech a i niantic ładnie nas oszukało jajek 10 km i 5 nadal nie dostałem... lecą na kase tylko ;/
"Powoli i z rozmysłem potyka się ten, który biegnie"

Przed chwila wyklula mi sie Dratini z 34 Candy Duży uśmiech Niestety ciagle brakuje do Dragonita Oczko
[Obrazek: 2cyje6s.png]
"Towarzystwo poszukujących prawdy jest nieskończenie lepsze niż tych, którzy wierzą, że ją znaleźli." Terry Pratchett

(04-18-2017, 17:34 )DjVaporeon napisał(a): jedyny plus jest taki ze wiekszosc graczy wbiła wiekszy poziom i wkońcu cukierki sie przydały Uśmiech a i niantic ładnie nas oszukało jajek 10 km i 5 nadal nie dostałem... lecą na kase tylko ;/

na 40 jajek wyklutych miałem 4 - 5km wiec są tylko rzadko

Mi wpadło jedno jajo 10 km, ale niestety tego eventu nie wykorzystam, bo nie mam czasu. Do której godziny będzie trwał?