• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Event Wielkanocny

(04-14-2017, 15:23 )Tem88PL napisał(a): Dostałem z 2 km jajka właśnie Nidorana i 9 cukierków... hit hit hurra ...

Może to było stare jajko lub poprostu nie załapałes sie na "ekstrasy"

ja dziś 5km wychodziłem i dostalem chikorite. Jak kojarze w żadnym jajku nie było nowych starterów więc by się zgadzało że są tak cuda. Teraz 2km kończe chodzić i dam znać co się urodzi.

Jak by kto pytał exp z evolucji jest x2 bo już robiłem jajka.

Edit:
No i piknie z tej 2 wyszedł areodaktyl i bodaj 8 cukierków Uśmiech
Kolejne 2km - jigglypuff dzieciak, tu jak kojarze bez rewelacji i po staremu.
Zobacz też

Nosz k... czyli nie ma candy razy dwa z jajka na pewno? Ja wczoraj dokupiłem trzy inkubatory i chodzę z 7 jajkami z czego 6 jest 10 no to super. Rano robiłem ewolucję coś koło 130 exp (kręcenie i łapanie poka 7 dnia, trochę nowych poków) wynik słaby a to kolega zadzwonił w między czasie i po 27 minutach gra się zawiesiła i przy okazji telefon

Ej a jaki masz telefon ? mi tez się zawiesza gra dokładnie o 27 minuty na jajku i też raz zawiesiła gra opór. Ciesze się że nie tylko ja tak mam Język

Mi jakoś bez nowych wpisów, tylko na śmieciowych pokemonach ok 130k weszło ale nie wiem dokładnie bo po zawiechach 27 minuty nie mam podliczenie na głównym ekranie.

Zte blade a452 1gb ramu. Na gymach ostatnio mi też zawiesza jeden dwa gymy na 3 lvl zbite i później już koniec trzeba resetować grę

A dodam 130exp z jajkiem czyli exp x4

Po wczorajszym beznadziejnym dropie z jajek 2km, dziś byłem zaskoczony same nowości mi leciały w tym krowa i ten żółw z 2gen Uśmiech nie zabrakło togepi oraz gligara.
To co zauważyłem: ilość candy zależy od rzadkości pokemona do dzisiejszych podostawałem max 8 cukierków , wczoraj do woopera lub szczupaka ? po 15. Teraz czas na uruchomienie locky eggs

Ja jeszcze do zrobinia 100 ewolucji pidgay, po 40 około ratat i wedli

Mi z 2 km jajek wykluły się: Miltank, Grimer, Onix, Dunsparce, Girafarig, Sudowoodo, Charmander, Pichu, Igglybuff, Skarmory.

Jakiejś rewelacji nie ma, liczę cały czas na Aerodactyla, oby się poszczęściło i w końcu wypadł.
[Obrazek: generator.php?action=generate&uid=4856&n...ive=Rhydon]

Mnie ten event bardzo zadowala,wbiłem dzieki niemu 33 lvl Duży uśmiech zrobiłem 50 ewolucji i gotowe Duży uśmiech,tylko strasznie mało jajek 10-km leci.. sami 2,lub 5 Język a z 2 ilosc cukierków jest taka sam jak wczesniej,a specjalnie kupilem inkubatory..
"Powoli i z rozmysłem potyka się ten, który biegnie"

(04-16-2017, 01:13 )DjVaporeon napisał(a): Mnie ten event bardzo zadowala,wbiłem dzieki niemu 33 lvl Duży uśmiech zrobiłem 50 ewolucji i gotowe 

Mi też się podoba, od po początku ewentu nabiłem 750.000 expa i mam jeszcze pokemonów na jedną mega ewolucję. Najgorsze jest to że mam mnóstwo cukierków, ale zabrakło mi poków.
Zbierałem wszystkie śmieciowe pokemony, a resztę tylko od 80-100 IV.  Po ewolucji wszystkich zostało mi po 300-500 cukierków.

Mnie bardziej od expa cieszą jajka 2km, już tylko 18 poków mi brakuje z 2giej gen (trzeba odliczyć te legendarne i regionalne)

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości