• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Event Wielkanocny

Czyli dwa razy cukierki z jajka? Happy happy happy

6 jajek 10 km czeka :-D
Zobacz też

Myślałem, że skrócą dystans jajek o połowę, jestem rozczarowany Smutny

Również mam 7 jajek 10km i trzymałem je właśnie na taki event! Ciekawe tylko o co chodzi z tą różnorodnością w 2km jajkach... Może shiny pokemony będą się też wykluwać?
[Obrazek: generator.php?action=generate&uid=4856&n...ive=Rhydon]

Chodzi o to, że z 2km jajek można trafić rzeczy, które były w tych za 5 i 10 km. Nie wiadomo jeszcze które, ja nie sprawdzę co najmniej do jutra.
[Obrazek: generator.php?action=generate&uid=11048&...ive=Rhydon]

Mi wypadł elekid z 5 km jajka i 23 candy to chyba nie ma cukierków razy dwa z jajka

I niema promo na inkubatory Smutny a mam jak nigdy 9 jajek 10km... chyba zamiast inkubatorów lepiej teraz je evo jajka kupić na zapas...

No nic jedziemy jak droga prowadzi.

(04-14-2017, 06:58 )mastacz napisał(a): I niema promo na inkubatory Smutny a mam jak nigdy 9 jajek 10km... chyba zamiast inkubatorów lepiej teraz je evo jajka kupić na zapas...

Też się spodziewałem promocji na inkubatory i się zawiodłem. Dobrze że chociaż jest na lucky eggi, bo i tak miałem kupić na mega ewolucję, a 25 sztuk starczy mi na długo.

To ja mam jakiegoś pecha Smutny nie dość że same śmieci wypadają mi z jajek 2km już 4 wyklułem, nie zaobserwowałem zwiększonej ilości cukierków średnio mam 10-15szt . Miałem stare 1 jajko 5km wyskoczył drowzi i 18candy. Później robię kolejną rundę by wykluć stare 10km jak nie będzie po 40-50 candy z nich to mocno się zawiodę.
Exp ładnie wpada: spacer 6km i 25k expa bez locky eggs

Przypominam, że Niantic nigdzie nie mówiło o PODWÓJNEJ liczbie cukierków za wyklucie jajek - jedynie o zwiększeniu tejże. Za 2km jajka zwykle dostaje się poniżej 10, także 15 to jest wybitny wynik.
[Obrazek: generator.php?action=generate&uid=11048&...ive=Rhydon]

Dostałem z 2 km jajka właśnie Nidorana i 9 cukierków... hit hit hurra ...

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości