• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Event Wielkanocny

A więc w skrócie - będzie podwójny exp i większe prawdopodobieństwo na wyklucie z jajka Snorlaxa, Laprassa, Porygona i Miltank. Informacje pochodzą ze strony: https://pokemongohub.net/easter-event-le...g-hatches/

Co prawda brak oficjalnego potwierdzenia, ale oni raczej mają dobre źródło.
NIE KLIKAĆ[/url]
Zobacz też

Exp razy dwa by mnie ucieszył mam od cholery ewolucji które tylko na to czekają by użyć jeszcze jajka

Coś zrobić powinni - to pewne.
Święto mocno związane z jajkami, do tego wszystkiego brakuje mi tylko jakiegoś zmniejszenia km w jajkach by masowo wykluwać i inkubatorów, z chęcią zamienił bym na takie opcje ten exp.

Ten exp tez średnio mi pasuje , tyle było mowy o zmniejszonych km że w to uwierzyłem. Jeszcze mam problem bo odkładałem jajka 10km i mam tylko 3sloty wolne, a stare jaka nie biorą udziału w evencie :-( . Może coś jeszcze dodadzą.
Jeśli to prawda o snorlaxach to powinni zmienić nazwę gry na 'snorlax Go' bo gdy każdy będzie go miał, to tylko one będą w gymach. U mnie czekają już 3 na rower up z okolic 25lvl na 30

Ja liczyłem na darmowe inkubatory. Przynajmniej jak naprawdę będzie exp to wbije może poziom 31 i miejsca się zrobi bo mam prawie 900 poków z czego z 200 pidgay

chyba nie potrafię się doczytać: te podwójne XP to za co? za ewolucje, wyklucie jajka, czy za wszystko? doczytał ktoś?

a tak swoją drogą i moim zdaniem, to ten event nic nie wnosi, podobnie jak "prezenty" na Boże Narodzenie... ech...
[Obrazek: generator.php?action=generate&uid=6627&n...ve=Snorlax]

po pierwsze i najważniejsze:
czemu nie ma w tym info żadnego obrazka jajka itp, tylko jest Vapek i cala rodzina eevee ?

[Obrazek: C9N0QyUWsAIy2fv.jpg]

@up
To nie jest oficjalne info, a jest Vapek, bo koles co to pisal ma taka ksywke.

Ogolnie to przepraszaja chyba za pozna informacje, bo nie mieli potwiedzenia.

Jutro ma zaczac sie event na podwojne punkty doswiadczenia, ktory potrwa tydzien.
Maja nastapic zmiany zwiazane z 'ratios' (czestotliwoscia? wartosciami? [translator mowi 'stosunki', ale mu nie wierze]) wykluwania jajek, tak by zwiekszyla sie szansa na otrzymanie rzadszego pokemona - Laprasa, Snorlaxa. Ale to spekulacja
Potrzebujesz szybkiej odpowiedzi? Nie chcesz czekac godzinami, az ktos odpisze w Twoim temacie? Dolacz do naszego serwera DISCORD:
[Obrazek: sukamakler.png]

http://pokemongolive.com/en/post/eggstravaganza2017

Jest oficjalne info Uśmiech
[Obrazek: generator.php?action=generate&uid=6821&n...ve=Snorlax]

"more Candy for EVERY Egg you hatch" nice Oczko

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości