• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Łączność problem po update'cie "failed to get game data from serwer"

Model Urządzenia: HTC m8 One
Wersja Android: 6.0
Źródło Aplikacji: google play
Wersja aplikacji Pokemon GO: 0.59.2

Na początku od razu powiem że sprawdzałem wątki związane  z tym komunikatem, i żadne wcześniej wspominane sposoby rozwiązania tego problemu mi nie pomagają, więc założyłem osobny temat. Problem pojawił się swieżo po ostatniej aktualizacji Tj. 1.04. mianowicie  polega on na tym że podczas wczytywania się gry, pasek buforowania zatrzymuje się mniej więcej w połowie i pokazuje się komunikat "Failed to get game data from the serwer". Co ciekawe, problem trwał mniej więcej do 2.04 po czym magicznie sam z siebie znikł i mogłem cieszyć się grą przez kolejne 24h, no i problem wrócił. Dodam również że na innych urządzeniach, swoje konto mogę uruchomić bez żadnych problemów, natomiast na moim nie potrafię zalogować się na żadne. Na opiniach w google play zauważyłem ze sporo osób ma identyczny problem który nie sposób rozwiązać. Pisałem do Niantic maile i informują mnie że nie dostałem bana ani nic z tych rzeczy. Próbowałem juz multum sposóbów z poradników znalezionych na google i YT, reinstalowałem aplikacje, a nawet posunąłem się do zrobienia Hard reseta mojego urządzenia, nic nie pomogło. Być może ktoś z Was ma podobny problem i w jakiś sposób go rozwiązał. Za wszelkie wskazówki i pomoc z góry dzięki!
  Odpowiedz
Zobacz też

sam sobie z tym poradziłem. wystarczyło pobrać wersje 0.59.1 ze strony http://www.apkmirror.com/apk/niantic-inc...-download/
a i dzięki za pomoc ;]
  Odpowiedz