• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gra Dziwny problem z GPS

Model Urządzenia: Samsung Galaxy Grand Prime
Wersja Android: 5.1.1
Źródło Aplikacji: ???
Wersja aplikacji Pokemon GO: 0.59.1 i 0.59.2

Opisu Problemu:
Cześć. Mam pewien problem, od aktualizacji z kamieniem ewolucji z 7day streak. Mianowicie, do tej pory gra chodziła w miarę sprawnie. Chodziła cały czas, nie teleportowało mnie nie wiadomo gdzie (rzadkie przypadki), normalna gra. Ale od tej aktualizacji, mój GPS zaczął bardzo dziwnie się zachowywać. Gdy wchodzę do pokemon go, od razu lub po wejściu do pokestopa, czy do jajek itp., postać staje w miejscu. Potem kompletnie nic. Ale nearby lub inne pokemony spawnują się. Dla testu, przeszedłem około 50m, i dalej stałem w miejscu (dodam że nie pisało GPS signal not found). Nawet gdy stoję w miejscu obok pokestopa, to na mapie pokazuje mnie gdzieś 50m dalej. Nie mam jakiegoś mega epickiego super działającego telefonu. Wręcz przeciwnie. Nie wiem co mam z tym zrobić. Reinstalowanie gry, przenoszenie na kartę pamięci i z powrotem nic nie daje. Proszę o pomoc.
(p.s. nie wiem o co chodzi ze źródłem aplikacji, jestem tu nowy)
  Odpowiedz
Zobacz też

Wariujący lub niereagujący GPS to znane i dosyć często występujące problemy po ostatniej aktualizacji gry i Androida. Pozostaje tylko czekać na rozwiązanie problemu przez developerów.
[Obrazek: tulmiwory.png]
  Odpowiedz