• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sprzęt unable to authenticate

Model Urządzenia: samsung galaxy a3
Wersja Android:5.1.1
Źródło Aplikacji: sklep play
Wersja aplikacji Pokemon GO: 0.59.1

Opisu Problemu:
W poki zacząłem grać w wakacje. Apka mi sie znudzila wiec odinstalowalem ją. PO kilku miesiącach chcialem zobaczyc co sie dzieje z gra jednak gdy probowalem sie zalogowac wyskoczyl mi taki blad: unable to authenticate please try again. Probowalem juz wielu metod miedzy innymi hard reset. Bana nie dostalem bo na kącie mojego kolegi apka normalnie dziala.
Mam nadizeje ze mi pomozecie z gory dzieki
  Odpowiedz
Zobacz też

" Bana nie dostalem bo na kącie mojego kolegi apka normalnie dziala"

Nie rozumiem tego stwierdzenia, Twój login działa na telefonie kolegi ? czy login kolegi działa na Twoim urządzeniu ?
1. bana nie dostajesz na telefon/ip/nr tel tylko na konto w grze.
2. jeśli w ostatnim czasie robiłeś root to nie zagrasz
3. po komunikacie wyłączałeś grę i ubijałeś proces w telefonie ?
  Odpowiedz

Stwórz nowe konto do gry i sprawdź ponownie.

Wysłane z mojego SM-G388F przy użyciu Tapatalka
[Obrazek: tulmiwory.png]
  Odpowiedz

(03-31-2017, 13:02 )bart napisał(a): " Bana nie dostalem bo na kącie mojego kolegi apka normalnie dziala"

Nie rozumiem tego stwierdzenia, Twój login działa na telefonie kolegi ? czy login kolegi działa na Twoim urządzeniu ?

Sorry ale źle to napisałem. Chodziło mi o to ze moje konto na telefonie kolegi normalnie działało i nie mam roota

(03-31-2017, 15:40 )thebartoszek napisał(a):
(03-31-2017, 13:02 )bart napisał(a): " Bana nie dostalem bo na kącie mojego kolegi apka normalnie dziala"

Sorry ale źle to napisałem. Chodziło mi o to ze moje konto na telefonie kolegi normalnie działało i nie mam roota
A i jeszcze jak próbowałem się zalogować to chyba 2 razy miałem taki komunikat:
your device os or software is not compatible with pokemon go
  Odpowiedz

A konto kolegi działa na Twoim tel ? jeśli tak to ... zamieńcie się telefonami Duży uśmiech
(oczywiście to joke i nie wiem co może być nie tak , wyczyść pamięć aplikacji, zmień ustawienie internetu z LTE na jakieś inne np H+ lub E u mnie przy zmianie ustawień internetu wykukuje unable bla bla )
  Odpowiedz

(03-31-2017, 15:46 )bart napisał(a): A konto kolegi działa na Twoim tel ? jeśli tak to ... zamieńcie się telefonami Duży uśmiech
(oczywiście to joke i nie wiem co może być nie tak , wyczyść pamięć aplikacji, zmień ustawienie internetu z LTE na jakieś inne np H+ lub E u mnie przy zmianie ustawień internetu wykukuje unable bla bla )

Niestety nie pomogło Smutny
  Odpowiedz