• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Łączność Problem z GPS

Model Urządzenia: LG L_BELLO
Wersja Android:4.4.2
Źródło Aplikacji:Sklep Google 
Wersja aplikacji Pokemon GO: -

Opisu Problemu:
Mam problem. Chodzi o lokalizację. W mojej miejscowości są dwa pokestopy, a  zadnym nie mogę  zakręcić. Jestem w  miejscu Pokestopa, a  ludzik  jest na  ulicy obok lub poprostu w innym miejscu. Jak  byłem w Zakopanem to kręciłem bez problemu, a w mojej miejscowości nie mogę.  Da się jakoś naprawić czy nowy telefon?
Ps.Nie piszcie o tym,  bo juz sprawdzone: Wysoka dokładność lokalizacji, tryb  oszczędzania baterii , pozorowanie lokalizacji.
  Odpowiedz
Zobacz też

To może chociaż dopisz, o jaką miejscowość konkretnie chodzi?
[Obrazek: tulmiwory.png]
  Odpowiedz

Ja mam ten sam problem szczegolnie z jednym pokestopem, stoje pod nim (to taki neon Bosmana przytwierdzony do sciany kamienicy) a moja postac stoi sobie po drugiej stronie czteropasmowej ulicy i nie dosiega. Taki problem pojawia sie wiele razy wlasnie przy tym jednym pokestopie (ale nie zawsze). Nie wiem, jak ten problem rozwiazac, zwykle jak pochodze tam w ta i z powrotem lub wyjde z gry i zaloguje sie ponownie, to lapie poprawna lokalizacje, a jak nie, to ide dalej. No, ale skoro to jedyne pokestopy jakie masz w poblizu, to sie nie dziwie, ze to irytujace. Podobny problem pojawia mi sie tez w samym centrum miasta, gdzie jest gesta, wysoka zabudowa, waskie uliczki i kilka pokestopow jeden przy drugim, wtedy jakby postac nie mogla sie zdecydowac, gdzie stoi i albo stoi kilka metrow dalej, albo skacze po ekranie i czesto nie da sie przez to zakrecic. Mialam tez taki problem z Gymem w centrum Pragi, stalam pod nim, ale co chwila mnie wyrzucalo i pojawialam sie na sasiednich ulicach, poza zasiegiem Gymu. Nie znam sie na tym, ale wydaje mi sie, ze problem jest z sygnalem gps w tych konkretnych mijescach, slaby jest, albo jakos pomiedzy dwoma nadajnikami i nie moze zlapac poprawnej lokalizacji.
Wiesz, czy inni gracze w tej okolicy tez maja problem z tymi pokestopami? Bo moze moznaby wtedy wyslac jakis zbiorowy report i moze przeniesliby pokestopy w jakies miejsce z lepszym sygnalem?
  Odpowiedz

Czarna dziura w gps, zgaduje. Polecam zmienic dokladnosc gps (wiem, ze sprawdzales, ale patrz dalej) na mniejsza dokladnosc, pokombinowac najlepiej z kazdym ustawieniem. Najwyzsza dokladnosc nie zawsze jest tak dokladna, a czasem siec gsm zlapie lepsza (dokladniejsza) lokalizacje niz sam gps.

Rowniez prosze o podanie dokladnych lokacji tych punktow.
Potrzebujesz szybkiej odpowiedzi? Nie chcesz czekac godzinami, az ktos odpisze w Twoim temacie? Dolacz do naszego serwera DISCORD:
[Obrazek: sukamakler.png]
  Odpowiedz

(03-28-2017, 16:35 )mikachu napisał(a): Ja mam ten sam problem szczegolnie z jednym pokestopem, stoje pod nim (to taki neon Bosmana przytwierdzony do sciany kamienicy) a moja postac stoi sobie po drugiej stronie czteropasmowej ulicy i nie dosiega. Taki problem pojawia sie wiele razy wlasnie przy tym jednym pokestopie (ale nie zawsze). Nie wiem, jak ten problem rozwiazac, zwykle jak pochodze tam w ta i z powrotem lub wyjde z gry i zaloguje sie ponownie, to lapie poprawna lokalizacje, a jak nie, to ide dalej. No, ale skoro to jedyne pokestopy jakie masz w poblizu, to sie nie dziwie, ze to irytujace. Podobny problem pojawia mi sie tez w samym centrum miasta, gdzie jest gesta, wysoka zabudowa, waskie uliczki i kilka pokestopow jeden przy drugim, wtedy jakby postac nie mogla sie zdecydowac, gdzie stoi i albo stoi kilka metrow dalej, albo skacze po ekranie i czesto nie da sie przez to zakrecic. Mialam tez taki problem z Gymem w centrum Pragi, stalam pod nim, ale co chwila mnie wyrzucalo i pojawialam sie na sasiednich ulicach, poza zasiegiem Gymu. Nie znam sie na tym, ale wydaje mi sie, ze problem jest z sygnalem gps w tych konkretnych mijescach, slaby jest, albo jakos pomiedzy dwoma nadajnikami i nie moze zlapac poprawnej lokalizacji.
Wiesz, czy inni gracze w tej okolicy tez maja problem z tymi pokestopami? Bo moze moznaby wtedy wyslac jakis zbiorowy report i moze przeniesliby pokestopy w jakies miejsce z lepszym sygnalem?

Nie, tylko  ja mam ten problem.

(03-28-2017, 16:44 )Naznaz napisał(a): Czarna dziura w gps, zgaduje. Polecam zmienic dokladnosc gps (wiem, ze sprawdzales, ale patrz dalej) na mniejsza dokladnosc, pokombinowac najlepiej z kazdym ustawieniem. Najwyzsza dokladnosc nie zawsze jest tak dokladna, a czasem siec gsm zlapie lepsza (dokladniejsza) lokalizacje niz sam gps.

To  nie jest problem z pokestopem, tylko z moim telefonem, bo inni kręcą  normalnie

(03-28-2017, 16:08 )Menier napisał(a): To może chociaż dopisz, o jaką miejscowość konkretnie chodzi?

Nie opiszę, bo to jest  błąd  telefonu,  inni  kręcą normalnie.
  Odpowiedz

(03-28-2017, 21:37 )snickersmaly napisał(a):
(03-28-2017, 16:35 )mikachu napisał(a): Ja mam ten sam problem szczegolnie z jednym pokestopem, stoje pod nim (to taki neon Bosmana przytwierdzony do sciany kamienicy) a moja postac stoi sobie po drugiej stronie czteropasmowej ulicy i nie dosiega. Taki problem pojawia sie wiele razy wlasnie przy tym jednym pokestopie (ale nie zawsze). Nie wiem, jak ten problem rozwiazac, zwykle jak pochodze tam w ta i z powrotem lub wyjde z gry i zaloguje sie ponownie, to lapie poprawna lokalizacje, a jak nie, to ide dalej. No, ale skoro to jedyne pokestopy jakie masz w poblizu, to sie nie dziwie, ze to irytujace. Podobny problem pojawia mi sie tez w samym centrum miasta, gdzie jest gesta, wysoka zabudowa, waskie uliczki i kilka pokestopow jeden przy drugim, wtedy jakby postac nie mogla sie zdecydowac, gdzie stoi i albo stoi kilka metrow dalej, albo skacze po ekranie i czesto nie da sie przez to zakrecic. Mialam tez taki problem z Gymem w centrum Pragi, stalam pod nim, ale co chwila mnie wyrzucalo i pojawialam sie na sasiednich ulicach, poza zasiegiem Gymu. Nie znam sie na tym, ale wydaje mi sie, ze problem jest z sygnalem gps w tych konkretnych mijescach, slaby jest, albo jakos pomiedzy dwoma nadajnikami i nie moze zlapac poprawnej lokalizacji.

(03-28-2017, 16:44 )Naznaz napisał(a): Czarna dziura w gps, zgaduje. Polecam zmienic dokladnosc gps (wiem, ze sprawdzales, ale patrz dalej) na mniejsza dokladnosc, pokombinowac najlepiej z kazdym ustawieniem. Najwyzsza dokladnosc nie zawsze jest tak dokladna, a czasem siec gsm zlapie lepsza (dokladniejsza) lokalizacje niz sam gps.

To  nie jest problem z pokestopem, tylko z moim telefonem, bo inni kręcą  normalnie

(03-28-2017, 16:08 )Menier napisał(a): To może chociaż dopisz, o jaką miejscowość konkretnie chodzi?

Aha. W takim razie rozwiązałeś swój problem.
[Obrazek: tulmiwory.png]
  Odpowiedz

(03-28-2017, 21:44 )Menier napisał(a):
(03-28-2017, 21:37 )snickersmaly napisał(a):

Aha. W takim razie rozwiązałeś swój problem.
Raczej znalazłem źródło problemu,  czyli  telefon,  ale  problemu  nie rozwiązałem.
  Odpowiedz

Nie bardzo chciałem meczyć z nowym temate.

Zazwyczaj problemy rozwiazuje sobie sam, ale tutaj jakos ani kopanie w ustawieniach telefonu,
anie czyszczenie aplikacji (GPS, pozorowanie, testowanie na innych apk, reinstal) mi nie pomaga. Nie robile jeszcze tylko przywrocenia do ustawien fabrycznych.

Temat prosty, poruszajac sie pojazdem w sposob wybitnie uciazliwy postac sie gubi (glupi?), lub pozostaje w miejscu. Nie mialem wczesniej takich problemow. Zauwazylem uciazliwosc w tej i poprzednien wersji. Ma ktos podobny odchyl ? Jesli tak zakladam ze powallili cos w samej aplikacji Uśmiech
[Obrazek: 2cyje6s.png]
"Towarzystwo poszukujących prawdy jest nieskończenie lepsze niż tych, którzy wierzą, że ją znaleźli." Terry Pratchett

Odpowiedz

Pojazdem, czyli? Autem, rowerem? Od ktorejstam niedawnej aktualizacji mam to samo, poza tym jadac autem nalicza sie duzo mniej km, zmniejszyli limit predkosci, a po zatrzymaniu auta postac duzo dluzej szuka swojego miejsca, tak, ze np nie za bardzo da sie zakrecic pokestopem stojac na swiatlach, bo postac nie zdazy znalezc lokalizacji, albo dlugo stoi w poprzednim miejscu. Wydaje mi sie, ze zmienili to w ten sposob, by ograniczyc nabijanie km i lapanie pokeballi dla jadacych autem. Nie jest to taki zly pomysl, bo kierowca wpatrzony w telefon to prosty przepis na nieszczescie, ale u nas corka sobie grala jak jechalismy i nawet dalo sie normalnie pograc jadac po miescie, a teraz nie ma mowy i mloda narzerka Język
  Odpowiedz

(04-17-2017, 10:00 )mikachu napisał(a): Pojazdem, czyli? Autem, rowerem? Od ktorejstam niedawnej aktualizacji mam to samo, poza tym jadac autem nalicza sie duzo mniej km, zmniejszyli limit predkosci, a po zatrzymaniu auta postac duzo dluzej szuka swojego miejsca, tak, ze np nie za bardzo da sie zakrecic pokestopem stojac na swiatlach, bo postac nie zdazy znalezc lokalizacji, albo dlugo stoi w poprzednim miejscu. Wydaje mi sie, ze zmienili to w ten sposob, by ograniczyc nabijanie km i lapanie pokeballi dla jadacych autem. Nie jest to taki zly pomysl, bo kierowca wpatrzony w telefon to prosty przepis na nieszczescie, ale u nas corka sobie grala jak jechalismy i nawet dalo sie normalnie pograc jadac po miescie, a teraz nie ma mowy i mloda narzerka Język

Chodz mi wlasnie auto. Jak prowadze to raczej nie korzystam, ale w sytuacjijak jestem pasazerem jest to nie mila niespodzianka Smutny
[Obrazek: 2cyje6s.png]
"Towarzystwo poszukujących prawdy jest nieskończenie lepsze niż tych, którzy wierzą, że ją znaleźli." Terry Pratchett

Odpowiedz