• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nowy event! Świeto Wody!

Czapka fajnie wygląda na mapie taki kask z irokezem, dobrze pasuje kolorystycznie do mojego stroju przewaga czerni i czerwone akcenty Język
na buddy dragonair na głowie karp no niezły sklep rybny się robi Duży uśmiech

na skanerze z ciekawości wczoraj sprawdzałem największe parki i ok godz 24 było średnio po 2-4 szt dratini.
Zobacz też

Pędziłem dziś za laprasem i za drogim rzutem mi zwiał nosz k... mać

Sry a jaki to "drogi rzut" ?

Laprasy to do siebie mają. Ja przez całą gre spotkałem 3 sztuki. Dwie pierwsze pomimo malinki i najlepszej piłki uciekły za pierwszym razem. Dopiero trzeci okaz udało się złapać Uśmiech
Na szczęście nie są to teraz jakieś pro pokemony, jeszcze złapiesz a event dopiero rusza Uśmiech

Rusza i to coś kiepsko bo myślałem że będzie wysyp karpia a tu normalka albo jeden, dwa lub żadnego

Udało mi się wczoraj przed północą złapać wreszcie Laprasa, całe 175CP, ale jest. Oczywiście pojawił się na radarze dopiero jak weszłam do domu i się rozebrałam, ale warto było.

(03-24-2017, 04:49 )Rhydon napisał(a): Rusza i to coś kiepsko bo myślałem że będzie wysyp karpia a tu normalka albo jeden, dwa lub żadnego

Z tego co kojarze to chyba u Ciebie zawsze jakieś wodne były więc może dla tego tego nie zauważasz.
Ja wczoraj przeszedłem się chwile po osiedlu i tak jak nigdy nie było tu karpi (ostatnio nawet musiałem po jakiś ciekawy okaz jechać) tak teraz na 15 minutowy spacer 3 karpie, 2 płaszczki i pare tych piranni (tak je nazywam, wcześniejsza forma osmiornicy). Tak więc widać zwiększone ilosći...zapomniałem-jeszcze pare squirtli wpadló a to zawsze rzadkość.

Co prawda zgadzam się że event raczej luźny i nie mający większego haczyka by się złapać jak na mnie Uśmiech

Wcześniejsza forma ośmiornicy to szczupak ;p
Odnośnie owoców morza to dla mnie ryba elektryczna to jeden z ciekawszych poków 2giej generacji, jest nr 8 pod względem HP tuż za Vaperonem , Gdyby podnieśli jej CP do 2,5k lub nawet do 2,8 to zwiększyła by się różnorodność w gymach. Mimo 2giej generacji jedyna zmiana w gymach to Tyranitar (który pada jak mucha w starciu z vapkiem) i Espeon, innych poków nie zaobserwowałem z 2gen (ew ktoś pochwali się ewolucją z kamienia ale i i tak odpada po 5min z gyma bo te poki mają średnio 2k CP i są na samym dole )

W koncu Gyardoaa zrobilem !! Karp 158 Cp Gyrardos 2690 Duży uśmiech Duuuuuza radosc. Event na plus.
[Obrazek: 2cyje6s.png]
"Towarzystwo poszukujących prawdy jest nieskończenie lepsze niż tych, którzy wierzą, że ją znaleźli." Terry Pratchett

Wysyp wodnych pk, jest OGROMNA różnica, czy ja wiem, czy to takie fajne? Gyarados będzie niczym Eevee, każdy ma i nic specjalnego :/

Gayardos z nowymi atakami jest makabraczny tak samo dragonaite trzeba myśleć nad dobrym joltionem i maxować cloistera