• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nowy event! Świeto Wody!

Witam ;Oczko własnie niantic ogłosiło nowy event gdzie zwiekszyli resp wodnych pokemonów :Język czyli karpi,psydacków etc no i i ich ewolucji ;Oczko i możemy także spotkac Gayardosa na dziko jak i laprasa! do 29 marca i od 21 godziny mozna kupic czapke z magicarpem,ja kupie bo to bedzie unikatowy item wiec także polecam,ogólnie super ze jest event i bedziemy spotkac Gayardosy i laprasy Język
"Powoli i z rozmysłem potyka się ten, który biegnie"
Zobacz też

Z tego co widziałem to nie wszytskich wodnych pokemonów a jedynie karpi totodile i squirtle wraz z evolucjami. Ponadto lapras który nie jest juz jakoś pożądanym pokemonem Uśmiech
Jak dla mnie lipa bo o co z tymi cukierkami wreszcie ma chodzić...

Chodzą ploty, że w ramach wydarzenia częściej pojawiają się Dratini i Dragonair. Na razie niepotwierdzone, ale sporo ludzi donosi o wysypie smoczków. ;o
[Obrazek: generator.php?action=generate&uid=11048&...ive=Rhydon]

Jest duuuuużo karpi i omanyte, dratinich też jakby więcej.

Tak potwierdzam złapalem dzis dratini Duży uśmiech jest wiekszy resp Uśmiech no to pora na dragonita Duży uśmiech
"Powoli i z rozmysłem potyka się ten, który biegnie"

Dla mnie nic nowego u mnie oprócz smieciowych pokemonów były wodne poki to różnicy dziś po pracy nie zauważyłem

Czapka magikarpia jest za darmo, ciekawe czy na zawsze ?

[Obrazek: 70c67db5c41e4c39gen.png].

wydaje mi się, że wizerunek Gyaradosa nieco się zmienił. czy ktoś to jeszcze zauważył? moim zdaniem jest ciemniejszy i taki "straszniejszy" :-)
[Obrazek: generator.php?action=generate&uid=6627&n...ve=Snorlax]

Co do czapki to włąsnie trudno powiedzieć. Jest za free więc nba dwoje babka wróżyła.
Ponieważ jest to strzał w dziesiątke, czapka jest super i pewnie dopiero pierwsza i bedzie ich sporo, kolejne mogą być za kase Uśmiech

aaa, no i jeszczem proponuję taki iwent: Gyarados na każdym gymie !!!
osobiście już na jednego gyma wrzuciłem :-)
[Obrazek: generator.php?action=generate&uid=6627&n...ve=Snorlax]

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości