• 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Hakersy GPS nooby ! POMOCY!

Witam potrzebuje pomocy!!!
 Nie wiem  czy ja źle robię czy co ale już wysłałem sporo reportów na temat tych  gps noobów i dalej są i przejmują mi gymy !!
no ciągle są !  w moim mieście  nie da się  mieć gyma bo oni przejmują dosłownie co 2 godziny !!

a mam w całym mieście tylko 7 pokestopów ! i na dodatek teraz prawie nic nie leci  revaivów i potek ! /; 
nie mam czym sie tłuc bo nie maja moje poki HP !

ja nie wiem czy moze ja cos zle robie w raportach do nin czy oni są tak wolni ?

POMOCY ktokolwiek co już raportował ze skutkiem pozytywnym !!

https://zapodaj.net/aeb734b298264.png.html

https://zapodaj.net/628324383e355.png.html

https://zapodaj.net/0ea7d76a9e1a4.png.html

https://zapodaj.net/c9bf51cde94b4.png.html

https://zapodaj.net/8482de8e96baf.png.html

POMOCY!!!
  Odpowiedz
Zobacz też

To co widzę na screenach to przeciętne poki (za wyjątkiem dragonite) i gymy też liche jak będziesz miał 10lvl po 3,5k CP poki to może wtedy być podejrzane chociaż w Warszawie jest kilka takich legalnych gymów.
Zapamiętaj nie będziesz miał nigdy gymów na własność , trzeba raz dziennie się przejść i powalczyć o monety Oczko jeśli przejmują co 2 godziny to i tak sporo czasu masz na zbieranie monet.
  Odpowiedz

taa a wiesz ze poty i revaivy to nie lecą często ? z czego ja mam te gymy podbijać jak poki bez HP ? a te gps nooby mają ciągle poty i inne gówna bo lataja po całym świecie ehh ..

niech ktos wyśle na nich reporta bo nie da sie tych gymów miec! ja ma tyko 6 pokestopów w miescie !! z czego z 2 wyleci revayw albo 1 tylko ! i ze 3 potiony !

Bede wdzięczny za pomoc !!
  Odpowiedz

Wystarczy aby niantic wprowadziło do pokemon go funkcje sprawdzania aplikacji uruchomionych w tle. Jeżeli program będzie zawierał zabroniony kod źródłowy ( feake gps ) to aplikacja zostanie zablokowana. Lub wprowadzi skaner po stronie serwera i będzie wychwytywał jumperów skaczących po całym świecie i skutecznie ich blokował. Proste i skuteczne .

Myślę że niantic idzie w ilość graczy, a nie w jakość. W mediach i swoim sponsorom mydlą oczy, że aplikacji używają miliony graczy na całym świecie , ale co z tego że co najmniej 50% to boty, skanery i dzieciaki na feake gps.
  Odpowiedz

no nic !
po prostu proszę o pomoc z raportami tych  gps noobow ! bo ja chyba coś źle robię !
  Odpowiedz

Powini za fake gps,banowac komputer który go uzywa i telefon na ip.. zeby tacy oszuści juz nigdy po te gówno nie sięgali,wiem jaki to jest ból,sam mam 31 poziom i gram legalnie i wkurza mnie jak jakies dziecko przejmuje mi gyma po którego ja musze isc wiele kilometrów!.
"Powoli i z rozmysłem potyka się ten, który biegnie"
  Odpowiedz

Nic nie zrobisz, sam osobiście wraz z dziewczyną wysyłamy masę reportów. W naszym mieście jest to samo. Nie chodzi tu o screenshoota czy pokemon mocny czy słaby, skoro nawet niskie levele latają sobie od Gyma do Gyma w ciepłym domku, gdzie my musimy przejść niezły odcinek drogi by dostać sie do niego. Nie wspomne już o walkach, zeby pokonac taki GYM level 8 z nafeedowanymi lewymi pokemonami. Przez tych cheaterów również brakuje już nam potionów, Nie jestem w stanie nawet uleczyć tych, którymi walcze, nie mają wstydu. Cała gra traci sens. Została stworzona by wyjść z domu, oderwać sie od komputera. Tu nie chodzi nawet już o sam Fake GPS ale uzywają takich botów że jest coraz gorzej. Podam przykład: Przejąłem właśnie Gym, mija minuta, nie ma nawet oznaki walki (efektu piorunów nad Gymem) że ktoś go bije, Gym staje się biały i od razu z miejsca przejety. Albo gościu wkłada pokemony do 3 Gymów w 2 minuty. Podbijają potem Gym do levelu 8-9 i graj sobie potem... to chore. Gram w tą gre od początku i mam nadzieje że kiedyś Niantic coś z tym zrobi. Wysyłam nadal reporty ale na tym sie kończy, jak narazie Niantic nic nie robi w tej sprawie. Nie wiem tylko czy po prostu mają tak wiele reportów, że zajmuje to tak długo, czy po prostu mają to głęboko w.. no. -,..,-
  Odpowiedz

Wszedzie gracze pisza, ze Niantic zawsze banuje falami. Kilka tygodni ciszy a potem setki banow. Problem w tym, ze podobno ci ludzie zaraz zakladaja sobie inne konto i szybko nabijaja wysoki level. Albo kupuja gotowe na allegro.
Co do skanowania aplikacji w tle - stad juz blisko do szpiegowania uzytkownika. Nie ma co pozwalac na to, nawet pomimo oszustow.

Gymy sa dla niektorych glownym sensem gry, ale zdaje sie, ze sam Niantic traktuje je jako dodatek, gdzie mozna zdobyc monetki do ewentualnego ulatwienia rozgrywki. W koncu sens gry to "gotta catch' em all"....My z corka omijalismy Gymy az do 23 lvl, wiekszosc potionow i revive wywalalysmy z plecaka, a ostatnio costam sie bijemy lub trenujemy, ale fakt, ze wszelkie potiony znikaja wtedy blyskawicznie. Teraz, odkad gramy, pierwszy raz nasz pokemon zostal w Gymie az cala dobe Duży uśmiech na dole lancucha pokarmowego, ale siedzial. Nie wiem, czy w naszej okolicy duzo gra na fake, poznaje juz nicki, niektore te same od miesiecy. Ale od wejscia 2 gen rotacja w gymach jest taka, ze kilka razy dziennie sa przejmowane. Wczesniej stały na lvl 10 po kilka tyg.
  Odpowiedz

No i co ? Wysokich lvl nie raportuje bo mogl sie postarac i nazbierac, niskich lvl bo nie wzbudzaja podejrzen. Ale jak widze Kangashkana, Farfetcha lub Taurosa to od razu raport leci. Niestety, prawdopodobienstwo jest zbyt niskie ze ktos byl daleko za granica i faktycznie lapal. Ale co z tego jak te Nicki i tak sie przwijaja dalej przez GYMy.
[Obrazek: 2cyje6s.png]
"Towarzystwo poszukujących prawdy jest nieskończenie lepsze niż tych, którzy wierzą, że ją znaleźli." Terry Pratchett

Odpowiedz

bicie piany...
ja jakoś w ogóle nie wiedziałem do dziś co to są te booty, gpsy i inne. trochę syn mnie uświadomił :-). z domu widzę 3 gymy, z czego jeden od tygodni jest na full, a na dwóch co godzinę coś się dzieje. no ale to jest centrum miasta więc nie dziwota :-) na jednej wiosce natomiast siedzę na gymie już od miesiąca (ale to tylko ok 300 monet na miesiąc). wbiłem się jako pierwszy bez nadziei, ale widać, że było zainteresowanie :-). w pracy widzę dwa gymy - wbijam się czasami, zbijam konkurencję, ale ciężko jest się utrzymać nawet 12 godzin. przyjąłem więc, że taka jest specyfika tej gry. nigdy też nie sprawdzam jakie nicki są na gymach, żeby od razu podejrzewać o jakieś oszustwa??? XP wyrabiam głównie na ewolucjach z lucky eggami. fakt - trzeba się nachodzić. dajcie na luz - szkoda życia :-)
[Obrazek: generator.php?action=generate&uid=6627&n...ve=Snorlax]

Odpowiedz