• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Event Celebracji powstania Pokemonów

Ja zrobiłem coś 15-20km za pierwszą żółtą myszom, dzisiaj się udałem na cyndaquile i co? Zamiast cyndaquila zrespiła się kolejna mysz, więc to zależy od szczęścia.
[Obrazek: PGPLF.php?PN=Elleg0n&LV=19&SD=&T=B&AT=&C...4135099047]
Zobacz też

no w końcu jest "pani pikacz". dzisiaj rano przypadkowo w centrum miasta (bez pojawiania się na radarze, albo nie zaglądałem tam dość często). wczoraj moja żona miała to szczęście, ale z kolei w jej miejscówce dzisiaj nic nie było.
[Obrazek: generator.php?action=generate&uid=6627&n...ve=Snorlax]

Event "podobno" miał trwać od 26,zaś mi dopiero dzisiaj przy włączeniu gry pokazała się informacja o "świętowaniu" i pierwszy raz ujrzałem mysza w czapce Duży uśmiech
Ktoś miał takie opóźnienia ;p??
[Obrazek: generator.php?action=generate&uid=9966&n...e=Vaporeon]

(03-02-2017, 18:31 )Kadmon napisał(a): Ktoś miał takie opóźnienia ;p??

Też dziś dostałem powiadomienie

Czasem logiki Niantic nie zrozumiem , zrobili event z Pikaczu których praktycznie nie ma w mieście poza jednym miejscem gdzie można je łapać średnio co 2 min... jak by to był problem rozłożyć równomiernie po mieście. Zauważyłem że z rozmieszczeniem poków coraz gorzej sobie radzą.

[Obrazek: 37893052339990459244.jpg]

Zauważyłem, że żółte myszki się pojawiają coraz częściej w okolicy, więc:
1. Przypadek
2. Im mniej dni eventu tym coraz częściej będą występować.
[Obrazek: PGPLF.php?PN=Elleg0n&LV=19&SD=&T=B&AT=&C...4135099047]

Czy ktos wie gdzie znajdę Pikachu w Wielkopolsce?
Gdzie pojechać w Poznaniu żeby go złapać?
Albo może są jakieś nesty w innych miastach w Wlkp?
Proszę o pomoc, event powoli mija a ja wciąż 0 widzianych / 0 złapanych :-(

Mnoki mi sie zrespił o północy na cmenatarzu, a drugiego złapałem na ściezce lesnej w parku śląskim (panią pikatchu Duży uśmiech) no i myśle ze musisz miec farta,coraz wiecej sie ich pojawia wiec napewno do 6 złapiesz Uśmiech
"Powoli i z rozmysłem potyka się ten, który biegnie"

(03-03-2017, 05:00 )DjVaporeon napisał(a):  mi sie zrespił o północy na cmenatarzu, 

mnie tylko ciekawi co ty robisz o północy na cmentarzu Uśmiech

Dzięki za odpowiedź, ale problem już się rozwiązał. W końcu udało mi się złapać nawet kilka w 1h. Chyba rzeczywiście mocno zwiększyli respa Pikachu.

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości