• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Event Celebracji powstania Pokemonów

Hmmmm a moje okolice ominął póki co zwiększony resp elektrycznej myszy gdyż dzisiaj sporo łapałem i wpadł tylko jeden. Ale mi tam na tym evencie jakoś specjalnie nie zależy, mam już drugą formę a medal kiedyś tam może dobije
[Obrazek: generator.php?action=generate&uid=10013&...five=Golem]
Zobacz też

U mnie nadal 0 nic nie ma

Ja też sie musze poskarżyc,tez nie spotkałem ani jednego takiego pikatchu ten event to jedna wielka klapa..
"Powoli i z rozmysłem potyka się ten, który biegnie"

Ja z ciekawości przeskanowałem całe swoje miasto i ani jednego pikachu, więc pozostaje mieć nadzieję, że po prostu przypadkiem jakiś wpadnie podczas łapania cyndaquili dla cukierków.
[Obrazek: PGPLF.php?PN=Elleg0n&LV=19&SD=&T=B&AT=&C...4135099047]

Ja złapałam chłopca, ale dziewczynka uciekła. Tyle że w tym miejscu widziałam Pikachu przed startem eventu, więc musi się ich tam respić kilka dziennie.

wczoraj złapałem 2 "pikacze", tylko że jeden do złudzenia przypomina scytera, a drugi pinsira :-) a piszę o tym tylko dlatego, że zarówno scytherów jak i pinsirów nie widziałem chyba od miesiąca :-) ot taki iwent.
[Obrazek: generator.php?action=generate&uid=6627&n...ve=Snorlax]

Ludzie udało mi sie go złapac! ale jest związana z tym zabawna historia Duży uśmiech Wyszedłem na poksy o 1 w nocy aby wźiąsc premie za 7 dzień i przy okazji może kamien ewolucji,no i patrze na radar.. i nagle sie pojawił pikatchu z czapką i myśle "gdzie?" i widze ze na cmentarzu który jest kilometr odemnie i szybko pobiegłem po ciemku,przez pół osiedla i dobieglem po 5 min wbijam na ten cmentarz,zdyszany no i go złapałem Duży uśmiech mam tego unikatowego pikatchu ^^ naprawde sie respią ale bardzo rzadko..
"Powoli i z rozmysłem potyka się ten, który biegnie"

No rzadko ja jeszcze nie widziałem na radarze nawet Uśmiech chyba nie złapie tym razem ale w sumie trudno, nie ma co szaleć Język

Raz widziałem na radarze, a za drugim już udało mi się złapać Uśmiech. Zdecydowanie rzadkie są. Myślałem, iż to będzie tak jak podczas eventu świątecznego.
[Obrazek: generator.php?action=generate&uid=5590&n...five=Golem]

Ja nadal nie mam i nie widziałem na radarze to chyba taka sama trudność jak złapanie normalnie bez Eventu czyli u mnie znikome

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości