• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Event Celebracji powstania Pokemonów

Witam od 26 lutego do 6 marca bedą sie od godziny 1:00 26 do 1:00 6 respic sie Pikatchu z Przyjeciowymi Czapeczkami,ogólnie pikatchu bedzie sporo(dobra okazja aby wbic sobie oznake za łapanie pikatchu Duży uśmiech)

ponoć ma byc wiecej itemów z pokestopów etc..
ale to jeszcze nie jest potwierdzone
"Powoli i z rozmysłem potyka się ten, który biegnie"
Zobacz też

Odznakę zrobią i tak tylko Ci, którzy mają czas łapać przez cały dzień. U mnie będzie to maks 5-6 dziennie.

Fajnie, że jest nowy model Pikachu, bo jako kolekcjonera mnie to bardzo cieszy.

Warto także wspomnieć, że chodzi o godziny 13:00 Język.
[Obrazek: generator.php?action=generate&uid=5590&n...five=Golem]

Większa ilość z pokestop bardzo by mnie cieszyła chociaż mam już prawie 800 itemów ale z tego z 60 zwykłych pokeball

Fakt,większa ilość przedmiotów z pokestopów by się przydała. Trzeba by nieco ogarnąć plecak i uzupełnić braki. Denerwujące już jest kiedy potrzebuje kulek do łapania a wylatują non stop miksturki do leczenia +20hp,które usuwam z braku miejsc i małej użyteczności ;D
Może zwiększyli by też w ten sposób szanse na jakiś przedmiot ewolucyjny?? Chociaż na taki bonus za pewne za wcześnie Duży uśmiech
[Obrazek: generator.php?action=generate&uid=9966&n...e=Vaporeon]

@up nie zdziwił bym się gdyby istniała teoria spiskowa z pokestopami, mianowicie: tego czego masz dużo w plecaku to częściej wypada z pokestopów. Kiedyś o ultrabole było ciężko teraz gdy mam nimi zapakowane połowę plecaka (nie ma odpowiednich pokemonów do łapania nimi) wypadają mi same niebieskie i żółte kulki a potrzebuje potionów i reviev których mam praktycznie 0 w plecaku i cały czas je zużywam.

Co do eventu Nantic już chyba wszystkich przyzwyczaiło że dodadzą jakiś jeszcze bonus zapowiedzianego eventu, do pikaczu Język jakieś inne stworki o których nie było mowy albo cos z xp

Przed eventem będą szczegółowe informację, radzę nie kierować się plotkami bo po pierwszym evencie widziałem całą masę spekulacji co do przyszłych eventów i ani razu takiej która by się choć odrobinę sprawdziła. Ciekawi mnie tylko to jak rozegra ten event niantic czy poda wszystkie informacje czy prawie wszystkie a pozostawi jakiś smaczek ja np. ditto do odkrycia Uśmiech . A ja liczę na najbardziej na stardust razy 2 albo zwiększony czas działania lury, albo na promocje na zakup np. inkubatorów, choć i innymi rzeczami nie pogardzę. A może niantic znów zaskoczy i bonusy eventowe będą inne od tych którymi już nas uraczył. Choć trochę się rozczaruje jeśli event w całości będzie się składał jedynie ze zwiększonego respu pikachu.
[Obrazek: generator.php?action=generate&uid=10013&...five=Golem]

(02-23-2017, 23:24 )bart napisał(a): @up nie zdziwił bym się gdyby istniała teoria spiskowa z pokestopami, mianowicie: tego czego masz dużo w plecaku to częściej wypada z pokestopów. Kiedyś o ultrabole było ciężko teraz gdy mam nimi zapakowane połowę plecaka (nie ma odpowiednich pokemonów do łapania nimi) wypadają mi same niebieskie i żółte kulki a potrzebuje potionów i reviev których mam praktycznie 0 w plecaku i cały czas je zużywam.

Niestety to nie prawda :Uśmiechltrasy tak jak sam zauważyłeś zostają bo nie na przeciwników (mam tak samo) większość łapiesz czerwoną dla tego masz ich mało, niebieskie na trudniejsze poki.
Z potek najwięcej leci niebieskich które są na jeden raz więc szybko wypijasz, a reviev ? zawsze była mniejsza szanse na nie.
Ja od 30 lvl zbieram te max revivy i praktycznie ich nie używam. Od 30 lvl zdobyłem ich tylko 130 (może z 20-30 użyłem) więc jak by to była prawda leciało by mi ich masa a nie leci :Uśmiech więc trzymam na czarną godzine jak juz wszystkeigo zabraknie Uśmiech

Podczas eventu nie nastawiał bym się na jakieś ajwaj. Zwiększony resp pokemonów wszelakich i to bedzie wsio, tylko po co zwiększać? każdy szybko II generacje złapie i dalej stagnacja.

NO ale zawsze jakieś nowości pobudzają ludzi go hry. Jak wprowadzili drugą generacje to poki sie znowu ożywiły. Na ulicy jak sam chodze to widze że graja. A jakie prezenty będa podczas tego eventu to i tak napewno na plus. Więc pozostaje tylko czekaćUśmiech ja akurat mam tylko 6 pikachu(z czego pierwszego złapałem 3 tygodnie temu dopiero, tez mysiał być jakiś resp bo odrazu 6 złapałem w jednym dniu i prawie miejscu)

Oficlny komunikat:
http://pokemongo.nianticlabs.com/en/post/pokemonday2017

Więc od jutra od 13 się zaczyna i poza piczkami w czapce nic nie będzie, przynajmniej tak z tego wynika Uśmiech

To mi event

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości