• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Event walentynkowy

Ja się jednak poświęciłem i tak u mnie różowe kulki i slopoke i jeden likitung ale nie pojechałem po niego
Zobacz też

Lickitunh, Chansey i Porygon to są pokemony na których najbardziej mi zależy. Są bardzo rzadkie, a mają przemiany w kolejnych generacjach. Pokemony fairy przydadzą się do medalu, natomiast Exeggute zawsze spoko Uśmiech.
[Obrazek: generator.php?action=generate&uid=5590&n...five=Golem]

Pierwsza doba mineła, myślałem że wszędzie lurki będa poodpalane ale widać albo nie każdy jeszcze wie o ich czasie działania, albo zima robi swoje Uśmiech widziałem tylko 1 lur w ciągu dnia.

Lury niby trwają 6godzin ale i tak po jakichś 2 skończy sie zapas pokeballi i trzeba sie ruszyć no i pogoda nie sprzyja siedzeniu na zewnątrz :/
Co do pokemonów to najbardziej mnie cieszą execute, w godzine ponad 80 candy Uśmiech Normalnie są dość rzadkie więc planuje nazbierać na zapas Duży uśmiech

[Obrazek: generator.php?action=generate&uid=4218&n...ve=Snorlax]

Chansy mnie najbardziej uszczęśliwiła, bo nie miałem, nei widziałem aż do wczoraj Uśmiech
No i skorzystałem wczoraj z Nesta Bulbasaura 3 szt w jednym miejscu Duży uśmiech Więci Venosaur się wkońcu zrobił.
[Obrazek: 2cyje6s.png]
"Towarzystwo poszukujących prawdy jest nieskończenie lepsze niż tych, którzy wierzą, że ją znaleźli." Terry Pratchett

A jak dla mnie te lury to pic na wode. Wczoraj bylam na spacerze, byl lur najednym pokestopie, wiec postalam przy nim jakies 20 min i tylko jedna Eevee i jeden Shelldar sie pojawil, czyli lipa. Za to zlapalismy kilka exeggcute i kilka lickitungow, ale ostatnio nasz pierwszy nam sie wyklul z jajka, wiec radosc nie byla az tak duza. Porygonow u nas i przed eventem bylo sporo, tzn na lvl 23 mialam juz ich zlapanych chyba 4 szt a specjalnie sie nie staralismy. Za to Chansey to fajna sprawa, nie mielismy, a wczoraj wpadly dwa Uśmiech

Ja miałem chansy na radarze pierwszy raz i niestety przed pracą