• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nowe pokestopy

Zastanawiam się czy jest jakiś sposób, aby dodać pokestop do gry. U mnie w całkiem sporej miejscowości nie ma nic, żadnego gymu albo pokestopu. Udało się komuś kiedyś wyprosić u Niantic'a jakiś pokestop?
Zobacz też

Poszukaj portali w Ingresie bez zdjęć, jeśli Ty dodasz takie zdjęcie to jest wielce prawdopodobne że po ok 1-2 miesiącach dostaniesz pokestop. (tylko portale ze zdjęciami zamieniają się w pokestopy, w końcu twórcy PGO tych wszystkich zdjęć sami nie cykali).
Co do Gymów to nie wiem do końca na jakiej zasadzie to działa.

Czyli już sobie pograłam. Nie ma u mnie takich portali bez zdjęć. Dziękuję za pomoc.

Na stronce z supportem mają napisane, że nie przyjmują wniosków na nowe pokestopy i gymy:

Reporting PokéStop or Gym Issues
Please note, we are currently not accepting submissions for new PokéStops or Gyms.
If you are having trouble finding PokéStops or Gyms near you, please try visiting a local park or other interesting or historical locations in your community.

https://support.pokemongo.nianticlabs.co...Gym-Issues

Interesuje ich jedynie współpraca ze sponsorami, czyli jak ktoś wyłoży grubą kasiorę, to mogą się zastanowić.

A szkoda, bo to powinno się zmieniać, pokestopy powinny pojawiać się tam gdzie grają ludzie.
Albo mogłaby się zmienić mechanika wypadania przedmiotów z pokestopów, która uzależniałaby ilość wypadających przedmiotów od przebytego dystansu, np. 1 przedmiot/0,5km nie mniej niż 3 przy zakręceniu pokestopem. Dla graczy z miasta nic by to nie zmieniło, ale dla tych z miejsc bez pokestopów byłoby to korzystne.

Też uważam, że pokestopy powinny być tam gdzie grają ludzie. No i żaden sponsor nie postawi pokestopu w jakiejś wsi tylko w dużym mieście. Myślę, że byłoby mniej cheaterów gdyby dało się jakoś normalnie grać w małych miejscowościach, bo tak to wszyscy przenoszą się do jakiegoś central parku, bo na wsi to można tylko kilometry nabijać.

A ten komunikat Niantic'a, że jak nie możesz znaleźć pokestopa to poszukaj w jakimś parku w pobliżu albo innym miejscu tylko mnie wkurza, bo chyba logiczne, że nie szukam pokestopa na podwórku tylko po okolicy. Jakiś konkurs albo event mogliby dać ze stawianiem nowych pokestopów.

Podobno się da... trzeba do nich napisać maila i rozpatrza wniosek
Czym jest dziś jeśli nie wczorajszym jutrem?

Dziwna akcja, bo dzis zauwazylem nowe pokestopy + niektore ze starych zamienily sie w gymy. Czyli to jednak ewoluuje
[Obrazek: generator.php?action=generate&uid=6678&n...ve=Snorlax]

(02-01-2017, 09:34 )kropianka napisał(a): Interesuje ich jedynie współpraca ze sponsorami, czyli jak ktoś wyłoży grubą kasiorę, to mogą się zastanowić.

W Wawie pojawił się dzisiaj nowy gym na trasie którą codziennie zaliczam. Myślałem że jakiś sponsor ale normalnie jakaś tablica pamiątkowa.

A mi odpisali, że będą pamiętać o mojej prośbie na przyszłość jak do nich pisałam, bo na razie nie dodają nowych pokestopów ani gymów. Fajnie, że dodali tam gdzie już i tak jest sporo gymów.

pokemony i pokestopy powinny być tam gdzie "mogą" grać ludzie bo w niektórych miejscach to... no nie oszukujmy się, nie da się po prostu grać w wiosce gdzie jest 1 czy 2 pokestopy a do najblizszego miasta 20km albo na wsi gdzie niema nic.
[Obrazek: generator.php?action=generate&uid=3195&n...e=Cloyster]