• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Łódź żyje?

Późno trochę na takie łowy Uśmiech. Ja chyba w święta polecę na te Machopy, bo mi do Machampa brakuje 80 cukerków...
[Obrazek: generator.php?action=generate&uid=5590&n...five=Golem]
  Odpowiedz
Zobacz też

Właśnie o to chciałem zapytać (tytuł tematu). "Czy Łódź jeszcze gra w pokemony?" Wróciłem do gry jakiś tydzień temu, a w Łodzi nic się nie dzieje. Nie widziałem, jeszcze ani jednego lurka na mapce, Gymy wciąż te same, no kompletnie nic.
  Odpowiedz

Łódź na pewno gra moja mieścina koło Łodzi gra a Łódź nie gra :-D komu chce się na lurach siedzieć jak wokół pełno poków to może było dobre na początku jak ich było mało
  Odpowiedz

Nie chodzi mi o to, żeby ludzie siedzieli na lurkach, podałem to tylko jako przykład. Chodziło mi o to, że chodziłem ponad 10h po Łodzi, i nie widziałem ani jednego lurka Uśmiech. U mnie na osiedlu są 4 gymy, i wszystkie od jakiegoś czasu są takie same. Nikt w nich nie walczy, a pokemony wciąż stoją te same Uśmiech.

Spacerując po parku, trafiłem na snorlaxa, z ciekawości przycupnąłem sobie na ławeczce obok miejsca gdzie on się pojawił i obserwowałem. Byłem zdumiony ile ludzi się pojawiło Uśmiech. Z kilkoma zamieniłem parę słów, i złapałem kontakt. Cieszę się, że jednak w Łodzi coś się dzieje. Anioł

Mogę zapytać z jakiego miasteczka jesteś? Też dłuższą część życia wychowywałem się w Andrespolu, kawałeczek pod Łodzią Uśmiech.
  Odpowiedz

Ja z Uniejowa. Chętnie bym podjechał do Łodzi i powstawiam swoje poki do gymów bo jeszcze nigdy nie odebrałem 100 monet dziennie
  Odpowiedz

Zapraszam, moze cos ciekawego uda Ci sie ugracUśmiech.

Kolege w pracy mam z Uniejowa Oczko.
  Odpowiedz

Ludziska, weszły właśnie do raidów Lugia i Articuno. W pojedynkę nie ma szans ich pokonać. No i nie ma innej opcji, żeby je zdobyć. Są tu jeszcze jacyś gracze, którzy chcą je zdobyć?
  Odpowiedz

Ja jestem do dyspozycji po 18stej w kazdy dzien. Łodz Okolice itd.( uniwersalny człek cp pokow 3100 ) Do tego wejde jak znajdzie sie 15osob nie bede marnowal raid pass na grupe 5-14osobową. GG 190696 z info gdzie mam sie udac.I sie ogarnie sprawe
  Odpowiedz

też szukam ekipy na rajdy z legendami, 33 lvl
  Odpowiedz

Widzę, że na FB jest grupa zamknięta "Pokemon GO Łódź i okolice - Raidy". Jest zamknięta, ale dostałem akceptację po jakichś 5 minutach. Mnóstwo osób się tam umawia i sobie jeżdżą na raidy razem. Ja co prawda nie mam jakoś super dużo czasu i po prostu jak jest okazja to będę szedł. Na razie byłem raz, ale niestety nie zdążyłem. To jest jedyny minus tej grupy, że jednak możesz nie zdążyć, ale ciężko mieć jednak grupę 10 znajomych, którzy będą z Tobą chodzić wszędzie razem.

Najlepiej po prostu jak zobaczysz interesujący Raid to zamieszczasz na tej grupie info i się pytasz kto wpada, a potem albo sobie odpuszczasz albo czekasz.
  Odpowiedz