• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Złapałem DITTO

To jest dopiero zdziwko Uśmiech aż szkoda że wiedziałem o tym pokemonie i nie miałem tego WoW !!!!!

U mnie sprawa wygladala tak, przed praca złapełem chba ze 100 poków różnej maści i hmmm dupa... uznałem że to ściema Uśmiech
W pracy kolezanka wzieła na chwile moj telefon obejrzec co mam itd i od tak lapie gołębia sobie i... WTF Ditto Duży uśmiech

Tak więc ja nie złapałęm żadnego ale mam 350 CP. W arenie wiadomo nic specjalnego ale jako ciekawostka fajna.
Myślałem tylko że zmieni się na stałe w przeciwnika i juz się cieszyłem na myśl mojego pierwszego dragonite...
  Odpowiedz
Zobacz też

[Obrazek: 86cb2aa264a784ed4837464b729f29cd.jpg] a to mój
  Odpowiedz

No ja to mam pecha. Wczoraj 3 godziny ciągłego łapania, dzisiaj jedna i ANI JEDNEGO Ditto. Ale za to wskoczyłem na 29 lvl (zrobiłem w te 3h 80000 xp).

Odpowiedz

Mam już Ditto Uśmiech i Chciałbym zapytać czy da się złapać drugiego (słabiutki jest), czy trzeba tego wywalić i wtedy idzie złapać drugiego ? Oczko I czy drugi też wyświetla się jako Ptak,mysz czy nietoperek, czy już jako Ditto ? Oczko
[Obrazek: 2cyje6s.png]
"Towarzystwo poszukujących prawdy jest nieskończenie lepsze niż tych, którzy wierzą, że ją znaleźli." Terry Pratchett

Odpowiedz

Ktoś na forum już pisał, że złapał drugiego. Nie wywalał pierwszego i drugi też był pod postacią innego pokemona Uśmiech.
[Obrazek: generator.php?action=generate&uid=5590&n...five=Golem]
  Odpowiedz

(11-24-2016, 12:05 )zzzdjziom napisał(a): Ktoś na forum już pisał, że złapał drugiego. Nie wywalał pierwszego i drugi też był pod postacią innego pokemona Uśmiech.

Dziękuje Uśmiech Musiałem to gdzieś przeoczyć
[Obrazek: 2cyje6s.png]
"Towarzystwo poszukujących prawdy jest nieskończenie lepsze niż tych, którzy wierzą, że ją znaleźli." Terry Pratchett

Odpowiedz

Ja mam coś pecha, 3 godziny chodzenia, odpalone 2 lury + incense i nic ;-(
  Odpowiedz

Prędzej, czy później się trafi. Tak się zastanawiam, czy ta cała sprawa na schowanie Ditto w skórę tych śmietków to nie jest jakaś kampania na chapanie kasy. Sporo ludzi sobie daruje łapanie tych pokemonów, a teraz jak wiemy, że tam może się znajdować Ditto to każdy łapie wszystkie poki. Co oczywiście prowadzi do szybszego wyzbywania się pokeballi. Co prowadzi do kupowania ich za prawdziwą kasę. Nie wiem, czy to prawda, ale tak mi się w głowie to ułożyło Język.
[Obrazek: generator.php?action=generate&uid=5590&n...five=Golem]
  Odpowiedz

ZłapanyUśmiech 256CP, niestety IV nie powala 31%. Wczoraj złapałem z 30 ptaków i nic, a dziś odpaliłem grę w domu i 3 złapany gołąb okazał się tym o którego chodziłoUśmiech
  Odpowiedz

30? Wczoraj złapałem jakieś 150 pidżejów, ze 100 ratat i z 30 zubatów i nic Duży uśmiech Dopiero gdzieś wieczorem jak szedłem już do domu to po prostu wpadł z pidżeja... A dzisiaj drugi.
  Odpowiedz